Hollywoodzkie produkcje wielkiego formatu w listopadzie na TNT

Miłośników sztuk walki, wielbicieli gatunku sci-fi i kina wojennego zainteresuje oferta, jaką na listopad przygotowała stacja TNT w ramach cyklu „Wielkie Kino”. Hollywoodzkie gwiazdy będą gościć na ekranach w każdą środę listopada o godz. 21:00.

 

 

 

 

Już w pierwszą środę listopada kinomaniacy będą mogli śledzić wyjątkową historię amerykańskiego żołnierza (Nicolas Cage), głównego bohatera filmu „Szyfry wojny”, który od swoich dowódców otrzymał specjalną misję. Jego zadaniem będzie ochronienie za wszelką cenę młodego Indianina (Adam Beach) z plemienia Nawaho, który jako jedyny będzie w stanie odczytać wiadomości przesyłane przez wojsko w jego ojczystym języku. Od powodzenia misji zależeć będą dalsze losy świata w obliczu II Wojny Światowej.

W kolejnym tygodniu stacja wyemituje jeden z najpopularniejszych filmów 1999 roku, który na zawsze zmienił oblicze gatunku sci-fi. Neo (Keanu Reaves), utalentowany haker desperacko poszukuje informacji na temat tajemniczego „Matrixa”. Po natknięciu się na grupę rebeliantów, prowadzoną przez Morfeusza (Laurence Fishburne) odkrywa prawdę o otaczającej go rzeczywistości.

Blade jest istną „maszyną do zabijania” wampirów i obrońcą ludzkości. Posiada wyjątkową siłę i szybkość charakterystyczną dla nieumarłych, jest jednak odporny na światło, srebro i czosnek, oraz potrafi zapanować nad rządzą krwi. Czy uda mu się jednak powstrzymać Deacona Frosta, który zagraża porządkowi świata? „Blade – Wieczny Łowca” już 20. listopada zmierzy się ze swoim największym rywalem.

Również fani Kung-Fu znajdą coś dla siebie w cyklu „Wielkie Kino” – w ostatnią środę listopada na TNT zagości amerykańsko – chińska produkcja „Zakazane Królestwo”. Nastolatek z Bostonu w niewyjaśnionych okolicznościach ląduje w tajemniczej wiosce w Chinach. Pod okiem mnichów studiuje sztuki walki, by sprostać misji, z którą poradzić sobie jedynie mistrzowie.

Plan emisji cyklu „Wielkie kino”:

Wszystkie środy listopada o godz.21:00

06.11 – Szyfry wojny

13.11 – Matrix

20.11 – Blade: Wieczny Łowca

27.11 – Zakazane królestwo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *