Drugi sezon „Młodego Sheldona” na Comedy Central (wideo)

 Już wkrótce na antenie Comedy Central Polska pojawi się drugi sezon serialu komediowego ”Młody Sheldon”, który opowiada o dziecięcych latach Sheldona Coopera, jednego z głównych bohaterów kultowej ”Teorii wielkiego podrywu”. Premierowy odcinek już w poniedziałek, 6 maja na antenie Comedy Central Polska.

 

W nowych odcinkach serialu widzowie zobaczą kolejne przygody młodego geniusza, który poza trudami dorastania musi mierzyć się z niezrozumieniem lokalnej społeczności. Niebywała inteligencja chłopca jest przyczyną wielu zabawnych nieporozumień zarówno z jego rodzeństwem i rówieśnikami, jak i dorosłymi mieszkańcami teksańskiej prowincji. Na szczęście Sheldon zawsze może liczyć na wsparcie kochającej mamy i zwariowanej babci.

”Młody Sheldon” jest prequelem uwielbianej przez widzów Comedy Central ”Teorii wielkiego podrywu”. Narratorem w serialu jest Jim Parsons, który jest odtwórcą roli dorosłego Sheldona. Za swoją kreację w ”Teorii wielkiego podrywu” aktor otrzymał w 2011 roku jedną z najbardziej prestiżowych nagród filmowych – Złoty Glob. Premiera drugiego sezonu ”Młodego Sheldona” odbędzie się 6 maja na antenie Comedy Central Polska. Odcinki emitowane będą od poniedziałku do piątku o godz. 21:00.

 

 

Premiera: poniedziałek, 6 maja, godz. 21:00

Emisja: poniedziałek-piątek, godz. 21:00

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *