MediaZapowiedzi TV

Paramount w ramach partnerstwa z YouTube pokaże na żywo premierowy event „Top Gun Maverick”, filmu Paramount Pictures

Paramount Global uczci światową premierę wyczekiwanego filmu „Top Gun: Maverick” we współpracy na wyłączność z serwisem YouTube. Transmisja na żywo z wydarzenia z okazji premiery dostępna będzie na blisko 150 kanałach YouTube popularnych marek Paramount takich jak MTV, Comedy Central, BET i innych. Polscy widzowie będą mieli okazję obejrzeć je w nocy z 4 na 5 maja o godz. 00:30.

 

Już w nocy z 4 na 5 maja korespondenci MTV News – Josh Horowitz, Dometi Pongo i Simone Boyce – poprowadzą transmisję na żywo i zapewnią fanom w domach możliwość oglądania w czasie rzeczywistym ekskluzywnych materiałów i ujęć z czerwonego dywanu z okazji zbliżającej się premiery filmu „Top Gun: Maverick” w San Diego. Wśród członków obsady i twórców, którzy pojawią się na imprezie, będą m.in: Tom Cruise, Miles Teller, Jennifer Connelly, Jon Hamm, Glen Powell, Lewis Pullman, Joe Kosinski (reżyser), Jerry Bruckheimer (producent) i inni.

Paramount wykorzysta potencjał globalnego serwisu YouTube, obejmującego szerokie portfolio marek konsumenckich, do dystrybucji wydarzenia w czasie rzeczywistym. Miliony subskrybentów z całego świata kanałów MTV, Comedy Central, BET oraz innych należących do marek Paramountu będą mieli okazję śledzić event na żywo przy użyciu nowej funkcji YouTube Live Redirect.

Współpraca obejmuje różnorodne działania, w tym z twórcami YouTube (m.in. Ian Boggs), którzy osobiście staną na czerwonym dywanie i pokażą widzom ekskluzywne materiały zza kulis. Lokalni menedżerowie kanałów na całym świecie będą na żywo rozmawiać z fanami z kanałów MTV na YouTube w ich ojczystych językach, aby dostarczyć im bardziej angażujących wrażeń na światową skalę. Transmisja na żywo będzie promowana na karuzeli Google TV.

Widzowie w Polsce będą mogli zobaczyć wydarzenie w nocy z 4 na 5 maja o godz. 00:30 na kanałach COMEDY CENTRAL POLSKA oraz MTV POLSKA.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *