MediaPlayerTVN Warner Bros. Discovery PolskaZapowiedzi TV

Drugi sezon “Nieobecnych” już od 10 maja! (wideo)

Poruszający hit Playera powraca z kolejnym sezonem. Już wkrótce fani serwisu ponownie spotkają się Milą Gajdą, Filipem Zacharą oraz podążą za nową sprawą zaginięcia. Tym razem w towarzystwie Elżbiety Zawady, która od 15 lat żyje nadzieją na odnalezienie córki Kasi. A także nieustannie stawia czoło demonom przeszłości. Jaką tajemnicę skrywa? “Nieobecni 2” od 10 maja tylko w Playerze!

– “Nieobecni 2” od wtorku 10 maja tylko w Playerze!

– Teasery i trailer sezonu już w sieci oraz na antenie kanałów TVN Grupa Discovery

– Nowa sprawa zaginięcia – córki Elżbiety Zawady (Danuta Stenka)

– Kolejne gwiazdy w obsadzie: Karolina Gruszka, Eliza Rycembel, Cezary Łukaszewicz, Kazik Mazur, Marcin Czarnik i inni

– Akcja społeczna Playera i Fundacji ITAKA

W drugiej odsłonie „Nieobecnych” fani Playera podążą za historią Elżbiety Zawady, która żyje niegasnącą nadzieją odnalezienia swojej córki Kasi. 17-letnia wówczas dziewczyna zniknęła nagle w tajemniczych okolicznościach. Prowadzone przed laty śledztwo okazało się bezskuteczne. Teraz – 15 lat później – pojawia się pierwszy znaczący trop, a wznowiona sprawa może ujawnić największą tajemnicę głównej bohaterki drugiego sezonu, Elżbiety. Co naprawdę wydarzyło się przed laty? Czy Zawada znajdzie odpowiedzi na nurtujące ją pytania i w końcu odzyska utracony spokój?

W tych trudnych momentach szefową Centrum Poszukiwania Osób Zaginionych wesprze najlepszy pracownik i bratanek, podkomisarz Filip Zachara. Pracując nad kolejnym – tym razem bardzo osobistym – śledztwem, policjant będzie musiał nie tylko zmierzyć się z emocjami zrozpaczonej Elżbiety, ale przede wszystkim własnymi. A te, za sprawą relacji z Milą, zaczną mu się wymykać spod kontroli. Nieoczekiwanie to właśnie jego partnerka, podążając za swoją intuicją, dotrze do ważnych dla sprawy faktów, jednocześnie trafiając w sam środek dramatu i ściągając na siebie niebezpieczeństwo.

Na ekrany powracają: Danuta Stenka, Justyna Wasilewska, Piotr Głowacki oraz gościnnie Zbigniew Stryj, do których w premierowych odcinkach dołączą m.in.: Karolina Gruszka, Eliza Rycembel, Cezary Łukaszewicz, Krzysztof Zawadzki, Kazik Mazur, Marcin Czarnik, Magdalena Czerwińska, Maciej Mikołajczyk, Konrad Eleryk, Marcin Januszkiewicz, Aleksy Komorowski i inni.

Promocji drugiej serii “Nieobecnych” towarzyszy akcja społeczna Playera i Fundacji ITAKA “W pokojach zaginionych mieszka nadzieja, która nigdy nie gaśnie”.

“Nieobecni 2” już od 10 maja tylko w Playerze!

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *