Drugi sezon „Opowieści podręcznej” w Stopklatce TV

W październiku Stopklatka TV zaprosi widzów do obejrzenia 2. sezonu „Opowieści podręcznej”, który będzie jeszcze bardziej emocjonujący i szokujący niż poprzedni. Premierowy odcinek już w środę, 9 października o 22:00.

 

 

 

 

„Opowieść podręcznej” to jeden z najgłośniejszych seriali ostatniej dekady. Doceniony kilkunastoma nagrodami, m.in. laureat Złotego Globu za Najlepszy serial dramatyczny, zdobywca Emmy w tej samej kategorii i wielu innych, równie prestiżowych nagród. Serial ten to futurystyczny obraz piekła kobiet. Akcja dzieje się w niedalekiej przyszłości w Gileadzie, totalitarnym państwie położonym na terenie Stanów Zjednoczonych. W nękanym przez klęski żywiołowe i znikomą liczbę urodzeń kraju władzę sprawują fundamentaliści, którzy traktują kobiety jako własność stanu. Nieliczne płodne jednostki tworzą kastę Podręcznych – kobiet ubezwłasnowolnionych w celu ponownego zaludnienia zniszczonego świata.

W drugim sezonie widzowie mogą spodziewać się jeszcze mocniejszych wrażeń niż dotychczas. Jednym z głównych wątków będzie ciąża Offred oraz jej walka o to, by uchronić jej nowo narodzone dziecko z dystopijnego horroru. Widzowie poznają także więcej szczegółów związanych z Gileadem i tym, jak powstał. Rozwinięty zostanie wątek niezbyt często poruszany w pierwszym sezonie, czyli Kolonie. Na ekranie widzowie zobaczą oczywiście genialną Elisabeth Moss w roli Offred, a także Josepha FiennesaYvonne Strahovski, Alexis Bledel, Madeline Brewer, Ann Dowd, O-T Fagbenle, Maxa Minghellę, Samirę Wiley, Amandę Brugel oraz nową postać – Marisę Tomei.

Premiera: środa, 9 października / 22:00 (dwa premierowe odcinki)

Emisja premierowych odcinków: w każdą środę po 22:00

Powtórki: w każdy piątek po 0:00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *