Drugi sezon programu „To Był Rok!” od 15 marca w TVP1

Drugi raz rodzinne show „To Był Rok!” połączy pokolenia! Prowadząca pierwszą edycję programu, Marzena Rogalska, znów zabierze widzów w niesamowitą podróż w czasie, w której nie zabraknie ducha rywalizacji i nutki nostalgii.

 

 

 

 

Program „To Był Rok!” to wehikuł czasu, który za sprawą bogatych zbiorów archiwalnych Telewizji Polskiej oraz historii opowiadanych przez uczestników przenosi widzów w przeszłość i pozwala im na nowo odkryć czar dawnych lat.

Nowi kapitanowie – aktorka Katarzyna Zielińska i dziennikarz Maciej Kurzajewski – w każdym odcinku zaproszą do swoich drużyn inne gwiazdy. Głównym punktem widowiska będzie emocjonująca rywalizacja drużyn przebiegająca w sześciu rundach, w których uczestnicy odpowiedzą na pytania dotyczące ówczesnej popkultury, obyczajów życia codziennego, mody, sportu, motoryzacji, zabawek czy staromodnych gadżetów. Nastrój podkreślą zaskakująca scenografia oraz barwne kostiumy i make-up uczestników, wiernie oddające realia minionych lat.

Co tydzień w show pojawi się gość muzyczny, który zaśpiewa wybrany przebój danego roku, a swoje składanki utworów wykonają także prowadząca i kapitanowie.
W finale każdego odcinka publiczność wskaże zwycięską drużynę.

Premiera programu w niedzielę, 15 marca o godz. 21:15 w TVP1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *