Drugi sezon serialu „Klopsiki i inne zjawiska pogodowe” w Cartoon Network

Zabawny naukowiec Flint Lockwood znów zabierze widzów Cartoon Network do swojego laboratorium, w którym zrealizuje kilka nowych, szalonych pomysłów. Wśród nich znajdzie się projekt maszyny do ożywiania zmyślonych przyjaciół, a także przepis na gigantyczne ręce.

[AdSense-A]

Flint Lockwood postawił przed sobą bardzo ważne zadanie – chce, by dzięki jego wynalazkom świat stawał się coraz lepszy. Zabawny naukowiec z pomocą przyjaciółki Samanthy Sparks śmiało realizuje w swoim laboratorium wszystkie, nawet najbardziej zwariowane pomysły.

[AdSense-B]

W jednym z odcinków drugiego sezonu chłopiec zauważy, że wszyscy wspaniali wynalazcy tego świata mieli duże ręce, dlatego on też zatroszczy się o to, by jego dłonie były olbrzymie. Widzowie zobaczą też, jak Gil wejdzie w posiadanie największego skarbu Flinta – bezcennych wąsów Alberta Einsteina. Główny bohater zrobi wszystko, żeby je odzyskać. Kiedy indziej postanowi stworzyć maszynę do ożywiania wymyślonych przyjaciół Sam. Czy wynalazek przypadnie do gustu pogodynce?

[AdSense-C]

Premiera drugiego sezonu serialu „Klopsiki i inne zjawiska pogodowe” już 19 listopada w Cartoon Network. Emisja codziennie o 15:35

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *