„Twoja Twarz Brzmi Znajomo”: Finał 17 listopada

W sobotę 10 listopada o godz. 21:05 „Koncert dla Niepodległej”. Emisja w Polsacie specjalnie z okazji Święta Niepodległości. Finał „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” zostanie wyemitowany tydzień później, czyli 17 listopada.

[AdSense-A]

W niedzielę 11 listopada, w miejsce powtórki show, stacja zaprezentuje niespodziankę dla fanów programu – odcinek specjalny, w którym będzie można zobaczyć wybrane wykonania ze wszystkich edycji.

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” jest jednym z najpopularniejszych show w Polsce ostatnich lat. Producentem serii jest firma EndemolShine Polska. Muzycznie nad projektem czuwa Marcin Urban. Reżyserem jest Bolesław Pawica. Program poprowadzą niezmiennie Piotr Gąsowski oraz Maciej Dowbor, a w jury zasiadają Małgorzata Walewska, Katarzyna Skrzynecka, Paweł Królikowski i Kacper Kuszewski.

[AdSense-B]

„Koncert dla Niepodległej” to niezwykłe widowisko, które odbędzie się na stadionie PGE Narodowym. Wykonawcy przypomną utwory towarzyszące Legionom Polskim, walczącym na Monte Cassino żołnierzom i cywilom broniącym stolicy w Powstaniu Warszawskim. Nie zabraknie piosenek, które dodawały nadziei walczącym z totalitarną władzą, a także tych, które towarzyszyły chwilom radosnym.

[AdSense-C]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *