Drugi sezon „SuperPsa” w wiosennej ramówce Telewizji Polsat

Już 2 marca w Telewizji Polsat zobaczymy pierwszy odcinek nowego sezonu programu „SuperPies”. Prowadząca program, behawiorystka zwierzęca Aneta Awtoniuk, pokaże jak wychować psa „z głową”.

 

W każdym odcinku widzowie poznają opiekunów i ich czworonożnych przyjaciół. Każda z rodzin skorzysta z pomocy behawiorystki, która stawi czoła ich codziennym wyzwaniom z psem. Aneta Awtoniuk wyjaśni, skąd biorą się nieporozumienia i jak je skutecznie rozwiązywać.

W tej serii pojawią się także znani i lubiani. Wśród gwiazd, które zaadoptują psa ze schroniska lub kupią szczeniaka z hodowli m.in. Dariusz Kuźniak i Marcin Mroczek. Podczas 10-ciu odcinków programu przekonamy się, jak zwierzaki nawiązują więzi z nowymi właścicielami.

Premiera programu odbędzie się już 2 marca na antenie Telewizji Polsat. „SuperPies” będzie emitowany w każdą sobotę o godzinie 17:45. Powtórki programu będzie można obejrzeć w piątki o 9:00.

Producentem programu jest firma Lulu Production.

Program „SuperPies”, wspierany przez sponsorów – właściciela marki Pedigree® oraz firmę Bayer, będzie edukował i dzielił się tym, jak wiele daje człowiekowi relacja z psem oraz doradzi opiekunom, jak świadomie i odpowiedzialnie wychowywać czworonogi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *