Prasa - Ksiązka

Drugie wydanie "Dziecko & Psychologia"

Z okazji zbliżającego się nowego roku szkolnego redakcja miesięcznika “Dziecko” przygotowała drugie wydanie “Dziecko & Psychologia”, w którym radzi, jak wspierać malucha tuż przed rozpoczęciem nauki w szkole. Numer ukaże się na rynku już jutro – we wtorek, 22 sierpnia br.
 

Zdjęcie użytkownika Grzegorz Stapiński.

 

– Drugi numer specjalny magazynu „Dziecko & Psychologia” postanowiłyśmy poświęcić przede wszystkim szkole. Początek roku szkolnego to trudny czas i dla dzieci, i dla nas, rodziców. W tym roku, z powodu pospiesznie wprowadzanej reformy edukacji – trudny podwójnie. Jak oswoić ten moment? Jak wspierać dziecko, które debiutuje w szkole? Jak pomóc temu, które zostało odrzucone przez klasę? Na te pytania – i wiele innych – próbujemy odpowiedzieć w tym numerze – mówi o wydaniu redaktor prowadząca Magda Rodak.

Z wydania czytelnicy dowiedzą się, jak zachęcić dziecko do nauki matematyki, jak zbudować dobrą relacje między rodzicem a nauczycielem, jak pomóc dziecku odrzuconemu przez grupę, a także czy prace domowe mają sens i czy telefon komórkowy to zło konieczne.

Redakcja pokaże różne techniki nauki czytania, wyjaśni, na czym polega nauka w szkole muzycznej, podpowie, jak wspierać rozwój zdolnych dzieci, a także przedstawi, jak wygląda w Polsce nauczanie domowe i doradzi, jaka formę nauki języka obcego najlepiej wybrać.

W numerze specjalnie dla czytelników „Dziecko & Psychologia” znajdzie się fragment książki „Kryzys szkoły” Jespera Juula.

Wydanie pojawi się na rynku we wtorek, 22 sierpnia br. w objętości 124 stron i w cenie 13,99 zł. Będzie je wspierać promocja w radiu (rozgłośnie radiowe Agory), w prasie („Avanti”), na nośnikach reklamy wewnętrznej (Health TV), w internecie (serwis eDziecko, serwisy Gazeta.pl, media społecznościowe) oraz w kinach sieci Helios. Za kreację kampanii odpowiada Dział marketingu pionu Czasopisma Agory.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *