Play dostarcza same dobre wibracje na Pol’and’Rock Festival

Już po raz 10 Play będzie obecny na Najpiękniejszym Festiwalu Świata! To kolejny raz, gdzie operator przyłącza się do Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, aby letnim festiwalem podziękować wolontariuszom za ich pracę podczas zimowego Finału.

 

Dla wszystkich festiwalowiczów Play przygotował swoją strefę, która pozwoli naładować energią zarówno samych odwiedzających jak i ich telefony. Dobrze znane fioletowe „ładowarnie” zapewnią wszystkim obecnym wystarczająco prądu, by być zawsze w kontakcie. By bezpiecznie bawić się oraz relacjonować swoim znajomym najlepsze koncerty i czas spędzony na Festiwalu operator proponuje także 100 GB na social media dla użytkowników swoich ofert na kartę. Pakiet można łatwo włączyć przez aplikację Play24. Nowi użytkownicy mogą też liczyć na dodatkowe 100 GB na start.

W czasie ładowania swoich urządzeń można naładować także swoje baterie. Fioletowa strefa zaoferuje chętnym letnie kino między innymi z najlepszymi dokumentami o muzyce i specjalną przestrzeń chillout. Osoby preferujące aktywność i ruch także znajdą coś dla siebie dzięki scenie Red Bull, gdzie wieczorami imprezę rozkręcą znani z poprzednich lat animatorzy i DJe. Play dbając o odwiedzających go gości przewidział też dla nich gadżety niezbędne podczas całego Festiwalu.

Ci, którzy nie pojawią się na Pol’and’Rocku również będą mogli cieszyć się festiwalowym klimatem i pozytywną energią. Wszystko to dzięki transmisjom, relacjom i wideospacerom z udziałem festiwalowego wyjadacza i specjalnego gościa Play – Karola Paciorka. Najaktywniejsi widzowie również będą mogli liczyć na nagrody w postaci zestawu fioletowych gadżetów. Na specjalnie przygotowanej stronie playdlawosp.pl uczestnicy poprzednich edycji mogą z kolei przesyłać swoje wspomnienia w postaci zdjęć i filmów z poprzednich lat – operator je zmontuje oraz wyświetli na telebimie w swojej strefie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *