Dwa dokumenty TVN Style nagrodzone na World Media Festival 2018

16 maja w Hamburgu odbyła się gala wręczenia statuetek zwycięzcom tegorocznej edycji World Media Festival. Wśród nagrodzonych znalazło się aż 19 produkcji TVN, w tym dwa dokumenty naszej stacji, które otrzymały najwyższe nagrody, Złote Globy! Jury wyróżniło nimi filmy dokumentalne „Pascal w Kraju Basków” i „Obsesja doskonałości” z udziałem Marcina Prokopa.
 

 
W dokumencie „Pascal w Kraju Basków” znany kucharz, autor książek kulinarnych i poszukiwacz nowych smaków, Pascal Brodnicki, zabrał widzów do Północnej Hiszpanii. To właśnie tam, nad zatoką Biskajską leży kraj, którego mieszkańcy uwielbiają dobrą kuchnię. Kraj Basków, to nie tylko piękne krajobrazy, ale przede wszystkim bukiet niepowtarzalnych smaków. Tylko w tym regionie jest prawie 40 restauracji odznaczonych gwiazdkami Michelin! W filmie Pascal spotyka się z utytułowanymi szefami kuchni, właścicielami winnic i fabryki czekolady.
Do Korei zabrał widzów TVN Style Marcin Prokop, który zderzył się z tamtejszą „Obsesją doskonałości”Dążenie do perfekcji w tym kraju zaczyna się już w dzieciństwie. Wszyscy rodzice dążą do tego, żeby ich dzieci skończyły jak najlepsze studia, zdobyły pracę w korporacji, a co za tym idzie – osiągnęły jak najwyższy status społeczny. Koreańskie ulice opanowała także obsesja piękna, a co piąty mieszkaniec Korei robi sobie regularnie makijaż. Marcin Prokop wziął lekcję make-upu, przetestował maseczkę ze śluzu ślimaka i… dał się zamknąć w trumnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *