MediaSieci kablowe

Dwa nowe programy w ofercie sieci AVIOS!

Dwa kolejne programy w ofercie AVIOS! Rosyjskojęzyczny Current Time TV (kanał 166) i ukraińskojęzyczny Espreso TV (kanał 167) dostępne są od dziś we wszystkich pakietach podstawowych.

 

Uwaga! Current Time TV nie jest kanałem reżimowym i nie ma nic wspólnego z Kremlem. Nadawany jest z Czech i ma wsparcie amerykańskiego kongresu, a jego redakcja współpracuje z Radiem Wolna Europa i Głosem Ameryk.

CURRENT TIME TV to telewizja tworzona po rosyjsku skierowana do Rosjan, Ukraińców oraz osób mówiących po rosyjsku. Przekazuje prawdziwe, niekontrolowane przez Kreml, informacje. Telewizja działa do 2016 roku i ma solidne finansowanie dzięki Amerykańskiemu Kongresowi. Jest transmitowana z Republiki Czeskiej we współpracy z RADIO FREE EUROPE/RADIO LIBERTY i THE VOICE OF AMERICA.

Zespół redakcyjny składa się z niezależnych dziennikarzy rosyjskich oraz ukraińskich. W ofercie programowej są m.in.: wiadomości, publicystyka: wywiady, cykliczne magazyny, reportaże, programy dokumentalne, od wybuchu wojny, stworzono dodatkowe pasma z bieżącymi informacjami o wydarzeniach na Ukrainie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *