Telekomunikacja - Telefony - Promocje

Dwa nowe tablety z serii Kruger&Matz EAGLE

Wydawać by się mogło, iż pojawienie się dużych smartfonów z ekranem powyżej 6” spowoduje spadek popularności tabletów. O ile dostępne statystyki mówią, że rynek tabletów się kurczy, są producenci, których ta tendencja nie dotyczy. Częste zapytania klientów o nowe urządzenia mobilne zmotywowały Kruger&Matz do wprowadzenia nowych urządzeń z tej kategorii. Właśnie na rynku debiutują dwa tablety EAGLE 1069 i EAGLE 702 z najnowszą wersją systemu Android.

 

Kruger&Matz EALGLE 1069 to tablet dla całej rodziny. Płynność działania urządzenia zapewnia ośmiordzeniowy procesor Spreadtrum SC9863A, ARM-Cortex 55 o taktowaniu 1.6 GHz wspomagany 4 GB pamięci RAM. Tablet Kruger&Matz pracuje w oparciu o intuicyjny w obsłudze najnowszy system Android 10 oferujący m.in. ulepszoną nawigację gestami, opcję poprawy dźwięku czy zaawansowanej kontroli ustawień prywatności, a także dostęp do tysięcy przydatnych aplikacji i gier.

Ekran IPS o przekątnej 10,1” i rozdzielczości 1920×1200 px niezależnie od warunków gwarantuje wyraźny obraz, a funkcja 10-punktowego dotyku umożliwia precyzyjną i komfortową obsługę urządzenia. Dużą zaletą EAGLE 1069 jest też płynne odtwarzanie plików multimedialnych. Wbudowane 64 GB pamięci wewnętrznej, którą można rozbudować o dodatkowe 128 GB za pomocą karty pamięci, pozwala na zapisanie sporej ilości gier, filmów, zdjęć i innych informacji. Dopełnieniem wyposażenia są dwie kamery. Pierwsza o rozdzielczości 5 Mpix do nagrywania i fotografowania, a druga o rozdzielczości 2 Mpix, umożliwia prowadzenie rozmów wideo.

Smukła obudowa tabletu skrywa modem 4G, który przy wykorzystaniu jednego ze slotów na kartę nanoSIM daje dostęp do szybkiego Internetu LTE bez podłączania dodatkowych modemów zewnętrznych. Dzięki temu EAGLE 1069 daje pewność kontaktu ze światem dosłownie wszędzie, nawet jeśli w pobliżu nie ma Wi-Fi. Drugi, hybrydowy slot może posłużyć np. jako czytnik kart micro SD. Z kolei Bluetooth 4.2 umożliwi bezprzewodowe łączenie z urządzeniami zewnętrznymi i szybkie przesyłanie danych, a wbudowany odbiornik GPS, pozwoli zamienić tablet w nawigację, by łatwo określić poszukiwaną lokalizację.

Zastosowana w tablecie EAGLE 1069 bateria o pojemności 6000 mAh, sprawi że urządzenie dotrzyma kroku przez wiele godzin. Co więcej złącze USB typu C, dzięki swojej symetrycznej budowie, znacznie zmniejsza ryzyko uszkodzenia portu ładowania. Miłośnicy gier docenią również funkcję OTG, która pozwala podłączyć do tabletu np. myszkę lub klawiaturę.

 

 

Tablet EAGLE 702 ze względu na swoje kompaktowe rozmiary wyróżnia się niemal nieograniczoną mobilnością. Z łatwością zmieści się w małym plecaku czy torebce. Mały tablet EAGLE 702, dzięki swoim parametrom i niewygórowanej cenie świetnie sprawdzi się w rękach dziecka. Będzie on idealny w czasie długich godzin spędzonych w aucie, jak też do nauki i zabawy w domu.

Urządzenie pracuje w oparciu system Android 10 Go i czterordzeniowy procesor Spreadtrum SC9832E, ARM-Cortex 53 o taktowaniu 1.4 GHz wspomagany 2 GB RAM. 7” ekran IPS o rozdzielczości 720×1280 px, HD sprawi, że oglądane filmy, wyświetlane zdjęcia czy odtwarzane aplikacje będą wyraźne i nasycone kolorami. Na zdjęcia, aplikacje i inne dane można wykorzystać 16 GB pamięci wewnętrznej, która można rozbudować o kolejne 128 GB za pośrednictwem karty pamięci.

Tablet EAGLE 702 podobnie jak jego większy brat wyróżnia się zapleczem funkcjonalnym. Moduł Wi-Fi, modem 4G LTE oraz dwa sloty na kartę microSIM dają dostęp do internetu, a tym samym możliwość swobodnej komunikacji. Wygodne przesyłanie danych pomiędzy urządzeniami gwarantuje łączność Bluetooth 4.0, a moduł GPS szybko zamieni tablet w podręczną nawigację. Wszystkie funkcje zostały zamknięte w lekkiej i smukłej, a zarazem eleganckiej obudowie w kolorze czarnym.

Urządzenia Kruger&Matz dostępne są w oficjalnym sklepie Kruger&Matz na www.krugermatz.com, a także w sieci sklepów Rebel Electro oraz na www.rebelelectro.com w sugerowanej cenie detalicznej: EAGLE 1069 ( nr kat. KM1069) –  599 zł, EAGLE 702 (nr kat. KM0702) – 349 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *