Dwie nagrody EISA dla Philips OLED TV

Aż dwie nagrody EISA otrzymały telewizory Philips z serii OLED na 2018 rok. To wyróżnienie potwierdza silną pozycję marki na rynku producentów telewizorów z ekranem OLED.
 

Najnowszy, 55-calowy Philips OLED803 został wyróżniony nagrodą w kategorii Best Buy OLED TV 2018-2019, która określa najlepszy stosunek jakości do ceny produktu. Jury doceniło także 65-calowy model OLED903, który zwyciężył w kategorii Home Theatre TV 2018-2019. Ten model jest pierwszym owocem współpracy marki Philips z wiodącym producentem audio – Bowers&Wilkins.
Nagroda w kategorii Kina Domowe jest kolejnym wyróżnieniem dla telewizora OLED903, który otrzymał wcześniej nagrodę za design w prestiżowym konkursie iF Design Award.
Komentując przyznanie nagrody modelowi OLED903, jurorzy EISA powiedzieli: Entuzjaści kina domowego szukają wrażeń znanych z sali kinowej, łączących dynamiczny dźwięk i wyrazisty obraz. Zdecydowanie znajdziemy je we flagowym modelu marki Philips. Ekskluzywna współpraca z Bowers & Wilkins zaowocowała wyjątkowym soundbarem, który zapewnia doskonałą jakość dźwięku. 65-calowy OLED903 oferuje najwyższą w klasie wydajność, unikalną technologię Ambilight i doskonałą jakość obrazu dzięki 4K Ultra HD Blu-ray.
W uzasadnieniu dla nagrody przyznanej OLED803, jurorzy EISA zwrócili uwagę na najnowsze technologie tworzone przez Philips: Nagrodzony model  łączy najnowszy panel OLED oraz nieustannie ulepszany procesor P5. Ich połączenie daje niesamowity efekt na 55-calowym ekranie, przy jednoczesnym zachowaniu przystępnej ceny. Dzięki najnowszej technologii opracowanej przez inżynierów Philips TV, „Perfect Natural Reality”, nawet standardowe materiały nabierają jakości HDR w nagrodzonym modelu.
EISA, czyli Europejskie Stowarzyszenie Obrazu i Dźwięku, już od 36 lat wybiera najbardziej ekscytujące, kreatywne i innowacyjne produkty RTV. W jury zasiadają eksperci zajmujący się technologią dźwięku i obrazu oraz dziennikarze z 25 krajów i 53 wiodących magazynów specjalistycznych z całego świata.
Nagrody zostaną wręczone podczas oficjalnej gali EISA, która tradycyjnie już odbędzie się w czasie targów IFA, Międzynarodowych Targów Elektorniki Użytkowej w Berlinie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *