Platforma Canal+/ Canal+ PolskaSieci kabloweSport w TV

Dwie walki o pas ozdobą gali BKFC 34 Hollywood! Na żywo w Fightklubie!

W najbliższy weekend Bare Knuckle Fighting Championship po raz czwarty w historii zawita do Hollywood na Florydzie. Tym razem będzie gospodarzem gali z dwoma mistrzowskimi walkami. Całe wydarzenie na żywo wyłącznie na antenie Fightklubu!

 

W starciu wieczoru mistrz dwóch kategorii wagowych BKFC, Luis Palomino (7-0) będzie bronił tytułu w wadze lekkiej przeciwko Tomowi Shoaffowi (4-3, 2 KO). Drugą mistrzowską walką będzie konfrontacja Francesco Ricchiego (5-0) z Davidem Mundellem (5-1) o wakujący pas BKFC wagi średniej.

– Hard Rock Live to wyjątkowe miejsce dla BKFC. Właśnie tu odbyły się trzy wielkie imprezy, które promowaliśmy, a ostatnia z nich – w czerwcu tego roku – ustanowiła rekord frekwencji w sportach walki mówi David Feldman, prezes BKFC – Cieszymy się, że możemy zaprosić tutaj naszego pierwszego podwójnego mistrza, Luisa Palomino, by bronił tytułu przeciwko fantastycznemu Tomowi Shoaffowi.

W czerwcu, podczas gali BKFC 26, Palomino pokonał Elvina Brito i zdobył tytuł wagi półśredniej, a ponieważ już wcześniej był właścicielem pasa wagi lekkiej, stał się tym samym pierwszym podwójnym czempionem BKFC. Po tytuł w kategorii lekkiej sięgnął wygrywając już w pierwszej rundzie z Isaakiem Vallie-Flaggą. Peruwiańczyk w obronie pasa pokonał kolejno Jima Alersa, Tylera Goodjohna, Datow Nguyena i Martina Browna. Tak fantastyczna seria i nieskalany bilans w walkach na gołe pięści (7-0) sprawiają, że Palomino jest obecnie zdecydowanym liderem rankingu BKFC bez podziału na kategorie wagowe.

Jego najbliższy rywal, Tom Shoaff, może pochwalić się serią trzech kolejnych zwycięstw, a rywalami, którzy musieli uznać jego wyższość w okrągłym ringu byli kolejno Bruce Lutchmedial, Josh Wright i Nathan Mitchell. Kontynuować tę serię w Hollywood łatwo nie będzie, bo tym razem Amerykanin zmierzy się z najtrudniejszym z możliwych rywali.

W drugiej mistrzowskiej walce gali BKFC 34 o wakujący pas wagi średniej zmierzą się Francesco Ricchi i David Mundell. Pierwszy z nich to aktualny lider rankingu i właściciel tymczasowego tytułu, który od swojego debiutu w BKFC na każdej kolejnej gali potwierdza wysokie umiejętności, ale i równie duże aspiracje. Ostatnio o skali jego talentu przekonał się były pretendent do tytułu mistrza świata, Uly Diaz, wcześniej z siłą ciosu mającego włoskie korzenie fightera nie poradzili sobie Jake Bostwick, Noah Cutter, Brian Maxwell i Fred Pierce.

Z kolei David Mundell w swojej poprzedniej walce zastopował w piątej rundzie Davida Simpsona, a wcześniej z powodzeniem rywalizował z Julianem Lane’em, Stanislavem Grosu, Ronniem Forneyem i Drew Liptonem. Jego jedyną porażką w okrągłym ringu jest walka z byłym mistrzem świata, Hectorem Lombardem, na gali BKFC 10. Mundell jest obecnie numerem 1 w wadze półciężkiej, przenosi się jednak do kategorii średniej, aby walczyć z Ricchim o tytuł mistrza świata.

Jak sam mówi: – Trenuję jakby każda walka była najważniejszą w karierze, więc nie inaczej jest i w tym przypadku. Wkładam w przygotowania całe swoje serce, niezależnie od tego jaki pojedynek przede mną. Starcie w Hollywood wiele dla mnie znaczy, ale to dopiero początek mojej kariery, a ja nie zamierzam się zatrzymywać i chcę dalej kroczyć ścieżką zwycięstw.

Mundell przed weekendową galą zdaje się być pewny swego. Czy to tylko przechwałki, czy naprawdę do starcia z Ricchim jest przygotowany perfekcyjnie? Odpowiedź na to pytanie w nocy z soboty na niedzielę na żywo wyłącznie na antenie Fightklubu!

Main Card gali BKFC 34 Hollywood: 

Luis Palomino vs Tom Shoaff 

Francesco Ricchi vs David Mundell 

Blake Davis vs William Dunkle

Howard Davis vs Louie Lopez

Chris Sarro vs Stephen Townsel

Freddy Masabo vs Shawn Moffett

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *