„Dynastie” BBC Earth na mapie „Gry o tron” (wideo)

„Dynastie” to najnowsza seria przyrodnicza BBC Studios z narracją Davida Attenborough, opowiadająca historie pięciu wyjątkowych, zagrożonych wyginięciem gatunków zwierząt. Jest to ekscytująca i dramatyczna opowieść, jakiej nigdy nikt wcześniej nie odważył się pokazać w filmach przyrodniczych. Program ukazuje jak bardzo ludzkie w swoim zachowaniu są zwierzęta, walcząc między sobą o władzę i przetrwanie swoich dynastii w obliczu przytłaczających przeciwności losu, ale także okazując sobie czułość w relacjach rodzinnych.

 

Nieuniknione jest skojarzenie z „Grą o tron”, w której bohaterowie analogicznie do bohaterów „Dynastii” często dają się ponieść pierwotnej naturze i niemalże zwierzęcemu instynktowi, walcząc o władzę i przetrwanie dla swojej rodziny.

 

 

BBC Studios połączyło siły z HBO, aby wspólnie odtworzyć słynną mapę ze świata „Gry o tron”, która pojawia się w czołówce każdego odcinka, jednakże z bohaterami „Dynastii”. Mapa pokazuje więc zwierzęce królestwa i ich przywódców w prawdziwych lokalizacjach, w których odcinki były kręcone. A wszystko to z przyprawiającą o ciarki muzyką z „Gro o tron”!

„Dynastie” od 22 listopada o godz. 19:55 na kanale BBC Earth

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *