„Dzień Dobry Wakacje” w każdy poranek już od 2 sierpnia!

Powracają codzienne wydania „Dzień Dobry Wakacje”. Widzów każdego ranka witać będą znane pary prowadzących. Program rozpoczynać się będzie o 9:00.

 

Już od 2 sierpnia wszystkie wakacyjne poranki wypełnią się pozytywną energią. „Dzień Dobry Wakacje” powróci do codziennych wydań programu. Agnieszka Woźniak – Starak i Ewa Drzyzga, Paulina Krupińska i Damian Michałowski, Dorota Wellman i Marcin Prokop, Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik, Filip Chajzer i Małgorzata Ohme zadbają o to, by od poniedziałku do niedzieli widzowie mogli zaczynać dzień ze swoimi ulubionymi prowadzącymi.

Wiemy jak ważny jest dla naszych widzów program, z którym spędzają każdy poranek, dlatego powracamy do codziennych wydań. Skupimy się na najważniejszych tematach związanych z sezonem wakacyjnym, ale będziemy również kontynuować te projekty, które spotykają się z wyjątkowo pozytywnym odzewem ze strony naszych widzów. Od stycznia do czerwca DDTVN utrzymał pozycję lidera w grupie komercyjnej. To dla nas ogromna motywacja do tego, by tworzyć coraz lepszy program w odpowiedzi na zaufanie, którym obdarzają nas nasi widzowie producentka, Ewa Baj.

W wakacyjnych odcinkach kontynuowane będą cykle: „Rey smakuje” z Mikołajem Reyem, „Do zobaczenie” z Michałem Cessanisem, „Co z tego wyrośnie?” z Łukaszem Skopem.

Nie zabraknie aktualnych, wakacyjnych tematów, które zapewnią widzom dostęp do najważniejszych informacji nawet podczas urlopów i wyjazdów. Niektóre z odcinków programu powstaną w całości w wyjazdowych studiach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *