Radio

Dzień Dziecka z Radiem dla Ciebie

Już 27 sierpnia Radio dla Ciebie i Fundacja „PANDA’ zapraszają wszystkie dzieci do Warszawskiego ZOO na EDU – PIKNIK „Torbacze do szkoły”. Przygotowanych zostało mnóstwo atrakcji dla najmłodszych!
 
W trakcie imprezy od godziny 11:00 do 17:00 dzieci zapraszane będą do udziału w licznych konkursach, odbywających się na scenie.
W programie warsztaty edukacyjne, pokazy naukowe, przedstawienia teatralne, pokazy taneczne, zabawy i moc niespodzianek!
Na terenie ZOO można będzie znaleźć m.in. namiot, w którym najmłodsi będą mogli pokazać swoje umiejętności w kolorowaniu, skosztować pysznych jabłek, pogłębić swoją wiedzę na temat wyrobów mleczarskich oraz uczestniczyć w fantastycznych eksperymentach naukowych!
Około godz. 16:00 odbędzie się wielki finał zabawy trwającej na antenie Radia dla Ciebie od 18 sierpnia. Konkurs „Zaadoptuj Zwierzaka!” ma na celu popularyzowanie wiedzy o działalności Ogrodu i zachęcenie mieszkańców stolicy do wspierania opieki nad lokatorami ZOO. Zwycięzca konkursu będzie miał niepowtarzalną okazję, aby nadać imię nowonarodzonej małpce (Sajmiri), nowej mieszkance Warszawskiego ZOO, zostać jej honorowym opiekunem i otrzymać bezpłatną roczną wejściówkę do Ogrodu. Nagrodą dodatkową jest weekendowy pobyt dla rodziny w Szczawnicy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *