Dzień Dziecka w Telewizji Światłowodowej trwa przez dwa miesiące

W trakcie otwartego okna do końca lipca nasi najmłodsi będą mogli poznać przygody swoich ulubionych bohaterów: Inspektora Gadżeta, Strażaka Sama, Łebskiego Harrego czy Teletubisiów. Kanał prezentuje najlepsze i bezpieczne seriale animowane z dawnych lat, które wzbudzają sentyment u dzisiejszych dorosłych, ale z pewnością zaciekawią też najmłodszych.
 

 
Dodatkowo Telewizja Światłowodowa wraz z Top Kids i Energylandią – największym parkiem rozrywki w Polsce – przygotowała z okazji Dnia Dziecka konkurs, w którym do zdobycia będą bilety do Energylandii! Zostanie on ogłoszony 1 czerwca 2018 r. na profilu facebook Telewizji Światłowodowej.
OTWARTE OKNO NA 3 KANAŁACH DISNEYA PRZEZ 2 TYGODNIE!
 

 
Ale to nie wszystkie dobre wiadomości dla naszych milusińskich! Od 28 maja do 10 czerwca przygotowano także otwarte okno na trzech kanałach: Disney Channel, Disney XD i Disney Junior – dzięki temu dzieci w każdym wieku będą mogły puścić wodze fantazji i przenieść się w świat ulubionych bajek. Dla najmłodszych widzów Disney proponuje – Kacze opowieści, Myszkę Miki, Fineasza i Ferba, dla nieco starszych – Strażników galaktyki i Pokémony, a dla nastolatków – Kroniki Evermoor, Lolirock czy Mój kumpel duch.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *