Dziesięć serwisów dziennie w TVP3 Wrocław

Jeszcze więcej informacji z Dolnego Śląska w TVP3 Wrocław! Od 3 kwietnia „Fakty” od rana do wieczora – przez cały dzień. W serwisach informacyjnych przekażemy wieści z województwa dolnośląskiego, ale też ze wszystkich regionów kraju.
 

 
FAKTY O PORANKU NA ŻYWO Z WROCŁAWIA
Dłuższe poranne pasmo informacyjne TVP3 Wrocław teraz w dni powszednie od godz. 7:00 do 8:30. To 90 minut programu na żywo ze studia przy al. Karkonoskiej, w 100% o Dolnym Śląsku. Sprawdzamy, co działo się w nocy, jaka pogoda czeka nas nadchodzącego dnia i jak jeździ się o poranku po dolnośląskich drogach. Przeglądamy też lokalną prasę i portale internetowe, przekazujemy wieści od Telewidzów przesyłane na widzowie@fakty.com.
Pełni energii w „Faktach o poranku” witają Was Agata Dzikowska, Paulina Wąsińska i Paweł Wilk. Rozpocznijcie z nami nowy dzień! Zapis wszystkich wydań na FAKTY.COM.
 FAKTY NA ŻYWO Z WROCŁAWIA
„Fakty” to najstarszy telewizyjny serwis informacyjny na Dolnym Śląsku. Zespół reporterów z Wrocławia i korespondentów z Legnicy, Bolesławca, Jeleniej Góry i Wałbrzycha codziennie przekazuje najistotniejsze wieści z każdego rejonu województwa. Od 3 kwietnia widzimy się z Wami dużo wcześniej, bo w dni powszednie o 12:30, 14:00 i 17:30. W ciągu dnia na bieżąco będziemy sprawdzać, czym żyje region. Wydłużone główne wydanie bez zmian codziennie o 18:30, natomiast wieczorne podsumowanie dnia nieco wcześniej – codziennie o 21:00.
Serwisy nadawane na żywo ze studia przy al. Karkonoskiej prowadzą Katarzyna Camilleri, Agata Dzikowska, Sylwia Gazda, Marcin Rosiński, Elżbieta Sobala, Paulina Wąsińska i Paweł Wilk. Zapis pełnych wydań na FAKTY.COM.
CO NIESIE DZIEŃ NA ŻYWO ZE SZCZECINA
Dziennikarze TVP3 Szczecin codziennie zbierają najważniejsze informacje z każdego regionu Polski, by w dni powszednie o 10:30 i 13:15 w dwóch wydaniach serwisu „Co niesie dzień” przekazać je Wam, widzom TVP3 Wrocław. To ekspresowe podsumowanie aktualności, ale też zapowiedź wydarzeń dnia. Serwisy w całości tłumaczone są na język migowy.
Zapraszają Dariusz Baranik, Mateusz Burdziński, Karolina Holka, Barbara Jesiołkiewicz-Kowalczyk, Magdalena Stankiewicz i Justyna Śliwowska. Zapis wszystkich wydań na tvp3.tvp.pl.
DZIENNIK REGIONÓW NA ŻYWO Z WARSZAWY
Na „Dziennik regionów” zapraszamy teraz codziennie o 16:45 i 22:00. Jeśli coś istotnego wydarzy się na Dolnym Śląsku, relacja z pewnością pojawi się w tym ogólnopolskim serwisie. W głównym programie informacyjnym pasma wspólnego TVP3 dzięki 16 Ośrodkom regionalnym Telewizji Polskiej oraz ich reporterom docieramy w każdy zakątek kraju!
Prezenterami „Dziennika regionów” są dziennikarze znani z lokalnych anten TVP: Urszula Boruch, Grzegorz Chodkowski, Marek Durmała, Elżbieta Oppenauer, Agnieszka Oszczyk i Małgorzata Rogatty. Podsumowanie dnia tłumaczone jest na język migowy. Zapis poszczególnych wydań na tvp3.tvp.pl.

Podsumowanie: 

 

  • w dni powszednie o 7:00, 10:30, 12:30, 13:15, 14:00, 16:45, 17:30, 18:30, 21:00 i 22:00,
  • w weekendy o 16:45, 18:30, 21:00 i 22:00.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *