MediaZapowiedzi TV

Dziewczyny z Dubaju Red Carpet TV

“Dziewczyny z Dubaju” ile jest PRAWDY w filmie? Będzie kolejna „pełna ekranizacja” „Dziewczyn z Dubaju” Te i inne rewelacje w specjalnym wywiadzie z autorem „Dziewczyn z Dubaju” – Pawłem Krysiakiem w programie Pauliny Koziejowskiej „MIĘDZY GWIAZDAMI EXTRA” na antenie RED CARPET TV.

 

Red Carpet TV, POP kulturowy kanał telewizyjny na bieżąco śledzi i relacjonuje wydarzenia z rodzimego i światowego rynku SHOW biznesowego.

Od wielu tygodni media żyją tematem „zawirowań” wokół filmu „DZIEWCZYNY Z DUBAJU”. Ponad milionowy rekord frekwencyjny 2021 filmu w kinach, spory pomiędzy producentami, inwestorami, oraz dyskusje kto i dlaczego nie pojawił się na ekranie.

Swoją ocenę filmu, kulisy sporu z producentami filmu, zapowiedź kontynuacji tematu „DUBAJU” w kolejnych książkach oraz planowanej „nowej ekranizacjiDziewczyn z Dubaju”, to wszystko i wiele więcej w specjalnym wywiadzie z PAWŁEM KRYSIAKIEM w programie Pauliny Koziejowskiej „MIĘDZY GWIAZDAMI EXTRA” od 10 stycznia na antenie RED CARPET TV RED CARPET TV na bieżąco śledzi oraz komentuje wydarzenia w polskim Show Biznesie oraz kulturze.

 

Kanał jest dostępny w większości sieci kablowych oraz na platformach satelitarnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *