Internet & Gry - Reklama

Dziś premiera Cyberpunk 2077: Ultimate Edition i Aktualizacji 2.1 (wideo)

Nowe wydanie gry Cyberpunk 2077: Ultimate Edition jest już dostępne na konsole aktualnej generacji i PC. Studio CD PROJEKT RED opublikowało również bezpłatną Aktualizację 2.1 dla podstawowej wersji gry, a wraz z nią — nową zawartość i usprawnienia.

 

W skrócie:

– Cyberpunk 2077: Ultimate Edition zadebiutował na rynku na konsole Xbox Series X|S, PlayStation 5 oraz PC w wersji cyfrowej i — na wybranych rynkach — w wersji pudełkowej.

– Pakiet zawiera pełną przygodę w Night City, czyli podstawową wersję gry, fabularny dodatek Widmo wolności, Aktualizację 2.0 oraz wszystkie darmowe DLC.

– Bezpłatna Aktualizacja 2.1 dla Cyberpunka 2077 zawiera szereg nowych usprawnień oraz funkcjonalności, takich jak metro, radioport, spotkania z partnerami, nowe pojazdy i wiele więcej.

Cyberpunk 2077: Ultimate Edition to pakiet zawierający podstawową wersję gry oraz utrzymany w klimacie szpiegowskiego thrillera i uznany przez krytyków dodatek fabularny Widmo wolności, jak również wszystkie udostępnione do tej pory darmowe DLC i ogromną Aktualizację 2.0. Gracze zyskują w ten sposób dostęp do wszystkiego, co Night City ma najlepsze do zaoferowania.

Gra na polskim rynku dostępna jest w wersji cyfrowej i pudełkowej na konsole Xbox Series X|S i PlayStation 5 oraz na PC.

 

 

To jednak nie koniec nowości — dostępna od dziś darmowa Aktualizacja 2.1 dla Cyberpunka 2077 wprowadza do gry kolejne usprawnienia oraz całkowicie nową zawartość, m.in. w pełni funkcjonalne metro NCART, radioport służący do swobodnego słuchania muzyki ze stacji radiowych w grze także poza pojazdami, nowe formy spotkań z partnerami i partnerkami, nowe pojazdy, w tym unikalny model Porsche 911 Cabriolet, usprawnienia modelu jazdy na motocyklu i wiele więcej!

 

 

Więcej informacji na temat zawartości Aktualizacji 2.1 można znaleźć w ostatnim odcinku REDstreams na oficjalnym koncie CD PROJEKT RED na YouTube.

 

 

Aktualizacja 2.1 jest już dostępna za darmo dla wszystkich osób posiadających Cyberpunka 2077 w wersji na konsole Xbox Series X|S, PlayStation 5 oraz na PC. Więcej informacji na temat Cyberpunka 2077: Ultimate Edition i dodatku Widmo wolności znajduje się na oficjalnej stronie gryFacebooku i X.

foto. CD PROJEKT

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *