Technologia - Promocje

Sony zapowiada udział w targach ISE 2024

Firma Sony powróci na targi ISE w 2024 r., z prezentacją rozwiązań dla sektora korporacyjnego, handlu detalicznego, edukacji i produkcji wirtualnej. Firma pokaże, jak inteligentne technologie AV zmieniają sposób współpracy, a także jak rosnący ekosystem partnerstw pomaga rozszerzać możliwości.

 

Głównym celem Sony jest misja zrównoważonego rozwoju. Aby zapewnić lepszą przyszłość, firma będzie nadal realizować swoje inicjatywy środowiskowe, tworząc produkty o długiej żywotności i z inteligentnymi komponentami, takimi jak układy SoC (system on chip) o niższym zużyciu energii i ekologiczne funkcje panelu w monitorach BRAVIA z serii BZ-L.

Stoisko Sony zapewni gościom wyjątkową okazję do zapoznania się z najnowszymi technologiami wspomagającymi działalność firm. Goście zostaną zaproszeni do zapoznania się z najnowszymi rozwiązaniami i produktami Sony w interaktywnych, dostosowanych do potrzeb środowiskowych i symulujących rzeczywiste otoczenie – warunkach. Będzie to sala lekcyjna wyposażona w kluczowe technologie edukacyjne czy kawiarnia z rozwiązaniami Sony w restauracjach szybkiej obsługi czy wizualizacja korporacyjnej sali konferencyjnej.

Ponadto Sony przygotuje również strefę poświęconą prezentacji współpracy z partnerami oraz rosnącej  możliwości oferty produktowej. Wielu zaufanych partnerów zaprezentuje produkty i rozwiązania Sony na własnych stoiskach.

Wśród najważniejszych atrakcji na stoisku Sony znajdą się:

  • W strefie produkcji wirtualnej zadebiutuje seria 150-calowych monitorów VERONA, a także pełna oferta firmy Sony w zakresie produkcji wirtualnej.
  • Na całym stoisku oraz w strefach korporacyjnej i retailowej  będzie można zobaczyć pełną gamę monitorów profesjonalnych BRAVIA, takich jak BZ40L.
  • Ekosystem zarządzania miejscem pracy TEOS będzie dostępny do demonstracji w sali konferencyjnej.
  • W strefie edukacyjnej Sony zaprezentuje zaawansowane technologicznie narzędzie do wydobywania pisma odręcznego, będące częścią rozwiązania Edge Analytics, wraz z VPL-FHZ85.
  • Na stoisku znajdą się także kamery Sony SRG-A12SRG-A40 i SRG-X400 oraz projektory biznesowe, takie jak VPL-PHZ61.

Na targach ISE 2024 firma Sony zadebiutuje i wprowadzi na rynek nowe rozwiązania zgodne z produktami C-LED z serii BH i CH.

Targi ISE to bardzo ważne wydarzenie w branży audiowizualnej, które będzie odbywało się już 20. raz i z przyjemnością informujemy, że weźmiemy w nim udział . Z niecierpliwością czekamy na prezentację najnowszych aktualizacji naszych produktów i rozwiązań, które przyniosą ogromne korzyści firmom z sektora edukacji, korporacji, produkcji wirtualnej i handlu detalicznego, komentuje Rik Willemse, szef Sony Professional Displays & Solutions Europe.To, co zaprezentujemy na najbliższych targach, odzwierciedla nasze wartości biznesowe i długoterminowe cele. Ta branża rozwija się w szybkim tempie, a produkty i rozwiązania muszą dostosowywać się do tych zmian. Nie ma lepszego miejsca na zapoznanie się z najnowszymi osiągnięciami i rozwojem AV niż targi ISE, które definiują branżę“.

Sony zaprezentuje swoje Produkty I rozwiązania w hali 3, na stoisku 3E300 na targach FIRA Barcelona, Gran Via w dniach 30 stycznia – 2 lutego 2024 r. Więcej informacji można znaleźć na stronie pro.sony

foto. Sony 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *