Technologia - Promocje

Najpopularniejszy w Polsce Chromebook za mniej niż 1000 zł

Mimo, że Black Friday już za nami, to prawdziwa okazja pojawiła się właśnie teraz. W sklepach można znaleźć najpopularniejszy model Chromebooka w Polsce – Acer Chromebook 315 – za magiczne 999 złotych. To urządzenie szybkie, łatwe w obsłudze i do tego bezpieczne. Idealne do nauki oraz codziennej pracy i rozrywki. Warto pospieszyć się z zakupem, oferta obowiązuje do wyczerpania zapasów*.

 

Wydajność, mobilność i niezawodność w jednym

Acer Chromebook 315 urządzenie, które zdobyło uznanie zarówno wśród profesjonalistów, jak i uczniów czy nauczycieli. Dzięki wyposażeniu w wydajny procesor oraz odpowiednio dobraną ilość pamięci RAM, Chromebooki od Acer pozwalają na szybką pracę oraz płynne przeglądanie internetu. Jasny i wyraźny ekran w urządzeniach (w niektórych modelach również konwertowalny) zapewnia komfortowe korzystanie zarówno w trakcie pracy, jak i relaksu.

Acer Chromebook 315 jest wyposażony w 15-calowy wyświetlacz z powłoką antyrefleksyjną oraz ramkę o grubości jedynie 10,5 mm, dzięki czemu zapewnia użytkownikowi większą powierzchnię roboczą. Mając na pokładzie klawiaturę numeryczną, szybki procesor oraz pojemną baterię, spełnia wymagania wielu użytkowników na całym świecie.

ChromeOS – szybki, łatwy i bezpieczny

Wyróżnikiem Acer Chromebook 315 jest system ChromeOS, który gwarantuje szybkie uruchamianie, lekką pracę oraz bezpieczne korzystanie z internetu. Zintegrowane narzędzia Google umożliwiają sprawną organizację pracy, dostęp do plików w chmurze oraz efektywną pracę nawet offline. Jedną z kluczowych zalet Acer Chromebook 315 jest jego wytrzymała bateria, pozwalająca na kilkanaście godzin pracy (w przypadku wspomnianego Acer Chromebook 315 urządzenie na baterii może wytrzymać do 10 godzin) bez konieczności ładowania. Dzięki temu użytkownicy mogą swobodnie pracować, uczyć się czy oglądać swoje ulubione seriale, nie martwiąc się o dostęp do źródła zasilania. Acer Chromebook 315 wyróżnia się także lekką i smukłą konstrukcją, co sprawia, że jest idealnym towarzyszem podróży. Urządzenia na Androidzie i Chromebooki świetnie ze sobą współgrają – bez problemu możesz kontynuować swoją zaczętą pracę na telefonie i chwilę później wrócić do niej na Chromebooku. Zaś dzięki wbudowanej ochronie antywirusowej Chromebook automatycznie chroni Ciebie oraz Twoje dane przed złośliwym oprogramowaniem.

Promocja dostępna w wybranych sklepach

Promocja na wybrane modele Acer Chromebook 315 potrwa do wyczerpania zapasów. Modele w promocyjnej cenie można znaleźć w sklepach takich jak X-KOM, RTV EURO AGD oraz Komputronik. To doskonała okazja aby stać się właścicielem wydajnego i zaawansowanego technologicznie urządzenie w atrakcyjnej cenie, które z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia może być świetnym pomysłem na prezent dla Waszych najbliższych.

Sprawdź, gdzie kupić laptop Acer Chromebook 315 w promocyjnej cenie*:

X-KOM – [LINK]
RTV Euro AGD – [LINK]
Komputronik – [LINK]

* Oferta ograniczona czasowo oraz ilościowo. Więcej informacji na stronie sprzedawcy.

foto. Acer

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *