E! People’s Choice Awards po raz pierwszy z polską kategorią i nominowanymi z Polski

Globalny, wieloplatformowy brand należący do NBCUniversal International Networks i dedykowany popkulturze oraz rozrywce – E! Entertainment Television – poinformował dzisiaj o rozpoczęciu głosowania w ramach plebiscytu E! People’s Choice Awards.

 

E! Entertainment angażuje fanów na całym świecie do oddania głosów w 40 kategoriach dotyczących telewizji, świata muzyki i kina oraz szeroko pojętej popkultury. Głosowanie rozpoczyna się 27 października i potrwa do 17 listopada. Głosy można oddawać na www.votepca.com/pl lub za pośrednictwem Twittera.

W tym roku po raz pierwszy w historii zaprezentowana zostanie polska kategoria Polish Social Media Star 2021, w ramach której ośmioro nominowanych z Polski zawalczy o statuetkę i głosy widzów.

W wyścigu o tytuł polskiej gwiazdy social media wezmą udział: aktorka Klaudia Halejcio, sensacja TikToka Maria Jeleniewska, podróżniczka i prowadząca reality-show Aggie Lal, influencerka modowa Julia ‘Maffashion’ Kuczyńska, YouTuber Karol ‘Blowek’ Gązwa, aktorka i wokalistka Julia Wieniawa, trener i motywator Daniel Qczaj oraz aktor Adam Zdrójkowski.

Wypowiedzi niektórych gwiazd na temat nominacji oraz E! People’s Choice Awards:

Daniel Qczaj

Kochani, bardzo się cieszę, że to co robię dla Was w social mediach dało mi nominację do E! People’s Choice Awards. Jest mi bardzo miło, że znalazłem się w gronie osób, które głosami fanów i widzów zawalczą o tytuł polskiej gwiazdy social media. Jestem bardzo dumny z samej nominacji, bo wiem, że jest ona możliwa nie tylko ze względu na to co robię, ale głównie ze względu na to, że to właśnie Wy Fani i Widzowie tak pozytywnie reagujecie na moją pracę.

Klaudia Halejcio

Nominacja do nagrody E! People’s Choice Awards jest dla mnie ogromnym wyróżnieniem i odzwierciedleniem mojej ciężkiej pracy. Przez lata rozwijałam się na wielu płaszczyznach i bardzo się cieszę, że zostałam dostrzeżona jako twórczyni internetowa.

Maria Jeleniewska

Dziękuję fanom z całego świata za wsparcie każdego dnia, bo to oni zaprowadzili mnie tu, gdzie teraz jestem. Ta nominacja jest dla mnie wielką niespodzianką, ale też spełnieniem moich marzeń, o których bałam się mówić głośno. Udowadnia, że żadne marzenie nie jest zbyt wielkie, że warto marzyć, warto robić swoje, dla siebie i dla innych.

Karol ‘Blowek’ Gązwa

Znaleźć się w tak doborowym gronie to niewątpliwy zaszczyt, a również przyjemność. Cieszę się, że tak prestiżowa gala jak E! People’s Choice Awards dostrzegła nie tylko mnie, ale również polską społeczność, która może na nas głosować. Niezależnie od tego kto wygra, sam fakt naszej obecności wśród gwiazd światowego formatu jest niemałym wyróżnieniem.

Aggie Lal

Na początku istnienia mojego konta zawsze szokowało mnie, że mimo prowadzenia go po angielsku, byłam obserwowana przez Polki. Wierzyłam, że łączy nas nie tylko język polski, ale też uniwersalny język odwagi, ciekawości na świat i otwartości na ludzi. Nigdy nie spodziewałam się nominacji wśród największych osób polskiego show biznesu, ale nie widzę w gronie nominowanych swojej konkurencji. Uważam, że fakt, że Polska od tego roku będzie miała własną kategorię w E! People’s Choice Awards to ogromny sukces dla naszego kraju! Jestem pewna, że wszyscy będziemy dumnie reprezentować Polskę w Los Angeles – i ikona mody i trener personalny i podróżniczka i gwiazdę Tik-Toka — dziękuję za szansę i obiecuję dać z siebie wszystko. Gratulacje dla pozostałych nominowanych!

Głosowanie rozpocznie się 27 października i potrwa przez kolejne trzy tygodnie. Fani mogą oddawać do 25 głosów każdego dnia na jedną kategorię za pośrednictwem obu metod (strona do głosowania lub Twitter). 9 listopada głosy będą liczone podwójnie, co umożliwi oddanie 50 głosów na kategorię za pośrednictwem jednej metody. Głosy oddane na Twitterze muszą pojawić się w publicznych tweetach i zostaną zliczone, jeśli w tekście pojawi się jednocześnie hashtag kategorii (#PolishSocialMediaStar) oraz hashtag faworyta.

Na przykład:

Właśnie zagłosowałam na #hashtagnominowanego w kategorii #PolishSocialMediaStar na E! People’s Choice Awards! #PCAs

Hashtagi nominowanych gwiazd są następujące: #AdamZdrójkowski, #AggieLal, #Blowek, #JuliaWieniawa, #KlaudiaHalejcio, #Maffashion, #Jeleniewska, #Qczaj

Ogłoszenie zwycięzcy bądź zwyciężczyni polskiej kategorii nastąpi na ceremonii E! People’s Choice Awards 7 grudnia w Los Angeles. Polscy widzowie zobaczą transmisję na żywo w nocy z 7 na 8 grudnia 2021. Program rozpocznie się o 02:00, kiedy to wyemitujemy 2021 People’s Choice Awards: Live From E!. Ceremonia E! People’s Choice Awards rozpocznie się o 04:00 polskiego czasu. Powtórka transmisji zaplanowana jest 8 grudnia o 19:00.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *