Sport w TVTVP

eWinner 2. liga: Ruch Chorzów – Olimpia Elbląg w TVP Sport

Wsobotnie popołudnie Ruch Chorzów podejmie u siebie Olimpię Elbląg. Wicelider tabeli zmierzy się więc z trzecią ekipą rozgrywek. Gospodarze spróbują przełamać nie najlepszą passę, a goście postarają się podtrzymać dobrą serię.

 

Choć sobotni hit drugiej ligi rozgrywany będzie w Chorzowie, to gospodarze nie będą mogli czuć się komfortowo. Wszystko przez dwie porażki z rzędu – z Wisłą Puławy i Zniczem Pruszków – które znacząco utrudniły im walkę o pierwsze miejsce w ligowej tabeli.

Prowadząca w rozgrywkach Stal Rzeszów “uciekła” graczom Jarosława Skrobacza na siedem punktów. Trzecia Olimpia, prowadzona przez Tomasza Grzegorczyka, zbliżyła się za to do czternastokrotnych mistrzów Polski na trzy punkty.

W sobotni wieczór przyjezdni z Elbląga spróbują zniwelować tę różnicę do zera. To oni do starcia z Ruchem przystąpią w lepszych nastrojach. W lidze nie przegrali od czterech kolejek – wygrali trzy spotkania i jedno zremisowali.

Z 25 punktami zajmują trzecie miejsce w tabeli eWinner 2. ligi. Ruch z trzema “oczkami” więcej jest drugi. W sobotni wieczór rozstrzygnie się więc to, czy gospodarze zbliżą się do liderującej Stali, czy stracą przewagę nad Olimpią. Transmisja meczu Ruch Chorzów – Olimpia Elbląg w TVP Sport.

eWinner 2. liga. Ruch Chorzów – Olimpia Elbląg. Szczegóły transmisji na żywo

Kiedy i o której mecz: sobota, 30 października, godz. 15:00

Transmisja: od 14:55 w TVP Sport, TVPSPORT.PL,aplikacji mobilnejSmart TV

Komentatorzy: Sławomir Kwiatkowski, Rafał Grodzicki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *