Motorola Mobility „Dostawcą roku w dziedzinie rozwiązań zabezpieczających łączność mobilną”

Mobile Breakthrough, czołowa i niezależna organizacja wyróżniająca najlepsze firmy, technologie oraz produkty z branży łączności bezprzewodowej i mobilnej z całego świata poinformowała, że Motorola Mobility, spółka grupy Lenovo, została zwycięzcą w kategorii „Dostawca roku w dziedzinie rozwiązań zabezpieczających łączność mobilną” w piątym, dorocznym programie Mobile Breakthrough Awards.

 

Bezpieczeństwo należy do najważniejszych aspektów w całym cyklu życia produktów Motoroli. Ze względu na ciągłą ewolucję zagrożeń dla urządzeń mobilnych oraz opinie klientów, które nadają kierunek rozwojowi produktów, marka wprowadziła ThinkShield for mobile. W ramach tego rozszerzenia oferty Lenovo ThinkShield Motorola zapewnia wszechstronną ochronę klientom biznesowym obejmującą wbudowane funkcje zabezpieczeń z zaufanego łańcucha dostaw, łańcuch zaufania obejmujący sprzęt i czysty system operacyjny, a także zaawansowane funkcje zabezpieczeń i zarządzania przy użyciu opcjonalnych rozwiązań ze sztuczną inteligencją, takich jak Moto Threat Defense firmy Zimperium i konfiguracje OEM moto.

Sudhir Chadaga, Chief Strategy Officer w Motoroli, „Oferując ThinkShield for mobile, zapewniamy klientom poczucie spokoju, ponieważ wiedzą, że ich urządzenia są chronione przy użyciu wszechstronnego rozwiązania. Umożliwia ono zarządzanie urządzeniami i zapewnia zaawansowaną ochronę, a także oparte na sztucznej inteligencji zabezpieczenia Moto Threat Defense firmy Zimperium”.

Doroczne Mobile Breakthrough Awards mają na celu uhonorowanie doskonałości i wyróżnianie innowacyjności, ciężkiej pracy oraz sukcesów w różnych kategoriach technologii łączności mobilnej i bezprzewodowej, takich jak przetwarzanie danych w chmurze, zarządzanie urządzeniami mobilnymi, łączność bezprzewodowa i szerokopasmowa, analityka mobilna, IoT, miasta inteligentne i wielu innych. Wszystkie nominacje zostały ocenione przez niezależne jury zrzeszające ekspertów z branży łączności bezprzewodowej.

James Johnson, dyrektor zarządzający Mobile Breakthrough, „Smartfony są nieodłączną częścią naszego życia zawodowego i osobistego. Zarówno firmy, jak i użytkownicy indywidualni potrzebują w swoich urządzeniach lepszych zabezpieczeń, które będą chronić poufne dane i bronić użytkowników przed zagrożeniami internetowymi oraz atakami związanymi z wykradaniem tożsamości. Staje się to jeszcze ważniejsze obecnie, gdy używamy telefonów do pracy zdalnej”.

Motorola stawia sobie za cel wprowadzanie potrzebnych innowacji. Przykładem tego podejścia są zabezpieczenia ThinkShield for mobile, które zapewniają klientom poczucie spokoju w świecie wciąż narastających zagrożeń w łączności mobilnej.

Więcej informacji o Thinkshield for mobile można uzyskać na stronie https://www.motorola.com/us/thinkshield/p

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *