MediaZapowiedzi TV

E! People’s Choice Awards – Szczegóły Czerwonego Dywanu – transmisja gali 7 grudnia na kanale E! (wideo)

Rok po tym, jak zadebiutowała jako gospodarz E! podczas Nagród E! People’s Choice Awards 2021, aktorka Kim jest Anna? powraca, aby porozmawiać z największymi gwiazdami Hollywood w E! Na żywo z czerwonego dywanu: People’s Choice Awards 7 grudnia o godzinie 01:00 (czasu polskiego).

 

Czerwony dywan rozpocznie się 7 grudnia 2022 o godzinie 01:00 na E!, a ceremonia wręczenia nagród — odbywająca się po raz kolejny w Barker Hangar w Santa Monica w Kalifornii — 7 grudnia o godzinie 03:00 na kanale E!.

Jak zawsze, Laverne zada gwiazdom — w tym tegorocznym zdobywcom Icon Award, Ryanowi Reynoldsowi, Lizzo i Shanii Twain — wszystkie pytania, przez które fani umierają z ciekawości, od ich inspiracji modowych z czerwonego dywanu, przez ulubione wspomnienia z kariery, po szczegóły dotyczące ich nadchodzących projektów i nie tylko.

 

 

Oprócz Laverne, panel z udziałem nominowanego do nagrody Emmy prezentera telewizyjnego Karamo, korespondentki stylu E! Zanny Roberts Rassi i eksperta popkultury Naz Perez, pomoże przeanalizować najlepsze stylizacje z czerwonego dywanu i występy gwiazd, a także zdradzi, co czeka nas podczas tegorocznej ceremonii, którą poprowadzi Kenan Thompson.

Nagrody People’s Choice Awards 2022 i E! Na żywo z czerwonego dywanu są produkowane przez Den of Thieves z producentami wykonawczymi Jesse Ignjatovic, Evan Prager i Barb Bialkowski.

Włącz E! Na żywo z czerwonego dywanu: People’s Choice Awards 7 grudnia o godzinie 01:00, a następnie Nagrody People’s Choice Awards 2022 o godzinie 03:00 na kanale E!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *