Zapowiedzi TV

„Przed egzekucją” od 22 maja na kanale ID

W programie „Przed egzekucją” nominowany do Oscara filmowiec Joe Berlinger dzieli się z widzami swoją śledczą pasją i prezentuje sylwetki dwóch, skazanych na śmierć mężczyzn z Oklahomy.
 

Zdjęcie użytkownika Grzegorz Stapiński.

 
Richard Glossip i Justin Sneed dostali wyroki śmierci za morderstwo Barry’ego Van Treese w dniu 7 stycznia 1997 roku w Best Budget Inn. Obaj zostali skazani, choć ich zeznania były całkiem różne. Glossip walczy o uniewinnienie już od 19 lat i z celi śmierci uważnie obserwuje, jak za więzienną bramą toczy się dyskusja o karze śmierci.
Ta sześcioodcinkowa seria przypomni nam chronologię i wydarzenia towarzyszące morderstwu. Berlinger jeszcze raz uważnie przyjrzy się zeznaniom zarówno Glossipa jak i Sneeda, próbując ustalić stopień winy pierwszego z nich. Jednocześnie poznamy procedury wykonywania kary śmierci w Oklahomie.
W kolejnych odcinkach zobaczymy archiwalne dokumenty i materiały filmowe, a także niezwykle wierne rekonstrukcje zdarzeń.
„Przed egzekucją” od 22 maja o godz.22.00 na kanale ID
Kanał ID utrzymuje wysokie indeksy dopasowania w kobiecych grupach celowych, jak AFF 466 (W 16-49, miasta 100 tys.+ vs. A 16-49), czy AFF 329 (W 16-49, miasta vs. A 16-49). Równie wysokie AFF kanał osiąga w grupie szerokiej miejskiej grupie kobiecej W 16+ miasta – AFF 365

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *