„Seks-wypadkami” od 15 maja na kanale

Od poniedziałku 15 maja, o godzinie 21.00 Discovery Life startuje z „Seks-wypadkami” Czasami zdarza się, że w trakcie miłosnych igraszek wydarzy się coś niespodziewanego, co sprawi, że para trafi na szpitalny oddział ratunkowy.
 

Zdjęcie użytkownika Grzegorz Stapiński.

 
W programie poznamy takie właśnie historie, opowiedziane przez ich głównych bohaterów oraz lekarzy, którzy mieli okazję zajmować się tymi osobliwymi przypadkami. Co najciekawsze zobaczymy także rekonstrukcje tych nietypowych zdarzeń.   Dennis  i  Ashley  lubili   uprawiać  miłość  w supermarkecie, jednak świetna zabawa przerodziła się w niebezpieczną sytuację. Rozanielona Ashley poślizgnęła się i uderzyła głową tak mocno, że wylądowała w szpitalu.
Michaela i Josi na ostry dyżur zaprowadziła miłość do słodyczy. Używanie stopionych żelków w trakcie uprawiania seksu, spowodowało oparzenia trzeciego stopnia. To nie   koniec   opowieści   o   dziwnych   przypadkach,  w których intymne chwile stały się powodem wizyty na szpitalnym oddziale ratunkowym. To trzeba zobaczyć, żeby w to uwierzyć…
„Seks-wypadkami” od 15 maja na kanale Discovery Life HD
Średni miesięczny zasięg kanału po czterech miesiącach 2017 roku, to ponad 3.5 miliona widzów.
Jedne z najwyższe współczynników dopasowania kanał osiągnął w grupie w której jest sprzedawany w pakietach GRP: AFF 150 (W 16-49, miasta 50k+ vs. A 16-49). Jeszcze większe AFF kanał miał w węższej grupie: AFF 466 (W 16-49, miasta 100k+, vs A16-49) . Wśród kobiet odpowiedzialnych za zakupy kanał miał identyczne AFF 466 (W 16-49, miasta, RFP vs. A 16-49).


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *