MediaTVN Discovery PolskaZapowiedzi TV

„Poznajcie pingwiny” na Animal Planet HD

W czwartki o godz. 21.00 Animal Planet zaprasza na program „Poznajcie pingwiny”, który ukazuje codzienne życie Szpitala dla Ptactwa Morskiego w Kapsztadzie, którego pełni pasji pracownicy walczą o ocalenie pingwinów.

 

 

 

Entuzjastyczny zespół złożony z weterynarzy i wolontariuszy pracuje całą dobę, ratując co roku ponad 1500 afrykańskich zwierząt. W azylu dla najgłośniejszych mieszkańców Przylądka Dobrej Nadziei nie mogą liczyć na ciche i spokojne dni. Każdy z ptaków odnajdujących tu dom posiada wyjątkową osobowość i niezwykłą historię, czasami podnoszącą na duchu, ale czasami też łamiącą serce. Kilkumiesięczny pingwin Slippy trafia do szpitala ze względu na skażenie ropą – czy ekipie uda się go oczyścić, wygrywając tym samym wyścig z czasem?

Crabby, najbardziej marudny pingwin w całym azylu, zaskakuje wszystkich zaprzyjaźniając się z najnowszym mieszkańcem. Zaś jednooki Edgard bardzo się stara zaimponować swojej młodej partnerce, przynosząc jej najsmakowitsze kąski z wiadra pełnego ryb. Zarówno przy ratowaniu bezbronnych pisklaków, jak i przy wytyczaniu diety dla zbyt masywnych pingwinów, zespół szpitala ma zawsze ręce pełne roboty!

„Poznajcie pingwiny”w czwartki o godz. 21:00 na Animal Planet HD

Po czterech pierwszych miesiącach 2017 roku kanałowi Animal Planet HD udało się zwiększyć udziały w oglądalności rok do roku o 74% wśród młodych kobiet (W 20-34) a nawet o 132% wśród kobiet piastujących wyższe stanowiska kierownicze (W 16-49 top management).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *