Ekstremalne świętowanie Dnia Flagi

Wczesnym porankiem 2 maja 2017 roku z okazji Dnia Flagi dwóch pilotów akrobacyjnych wykonało spektakularny przelot pod trzema warszawskimi mostami, malując nad lustrem Wisły biało-czerwoną flagę.
 

KLIP Z PRZELOTEM ŁUKASZA CZEPIELI I MARTINA SONKI POD TRZEMA WARSZAWSKIMI MOSTAMI W 2017 ROKU DO POBRANIA I BEZPŁATNEGO WYKORZYSTANIA EDYTORIALNEGO:

https://win.gs/2HBtoaq

 

KLIP Z DRIFTEM KUBY PRZYGOŃSKIEGO I ALEKSANDRA GRINCHUKA WOKÓŁ RONDA ZGRUPOWANIA AK „RADOSŁAW” W 2016 ROKU DO POBRANIA I BEZPŁATNEGO WYKORZYSTANIA EDYTORIALNEGO:

https://win.gs/24lYgEU

 

KLIP SOCIALOWY (FORMAT 1:1) Z KOMPILACJĄ WYCZYNÓW KUBY PRZYGOŃSKIEGO I ŁUKASZA CZEPIELI DO POBRANIA I BEZPŁATNEGO WYKORZYSTANIA EDYTORIALNEGO:

https://bulldrive.redbull.com/fl/jWV33jZFja

 

Niecodziennego wyzwania podjęli się Łukasz Czepiela i Martin Šonka. Samoloty przeleciały pod Mostem Poniatowskiego, średnicowym i Świętokrzyskim. W kulminacyjnym momencie maszyny znajdowały się trzy metry nad poziomem wody. Zanim jednak Czepiela i Šonka obniżyli swój lot na tę ekstremalną wysokość, uruchomili tzw. smugacze, które pozwoliły pozostawić biało-czerwoną dymną flagę wzdłuż koryta rzeki. Na koniec, po minięciu Mostu Świętokrzyskiego, piloci odlecieli w górę.

Rok wcześniej niesztampową celebrację Dnia Flagi pokazał także polski kierowca rajdów terenowych i zawodów driftowych Kuba Przygoński. Wspólnie z najbardziej utytułowanym drifterem z Ukrainy Aleksandrem „Grinyą” Grinchukiem, przygotowali specjalny pokaz jazdy w kontrolowanym uślizgu. Spod kół ponad 1000-konnej toyoty gt86 Kuby Przygońskiego i 600-konnego nissana 350z Grinyi wydobywał się biały oraz czerwony dym, który unosił się wokół ronda Zgrupowania AK „Radosław”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *