Jędrzejczyk, Jeżewski, Miszkiń i Erbst gośćmi Punchera

W kolejnym odcinku magazynu Puncher Extra Time przyjrzymy się przygotowaniom do KSW 44 oraz gali Friday Boxing Night. W związku z tym w studiu pojawi się Nikodem Jeżewski. W części poświęconej MMA gośćmi będą Joanna Jędrzejczyk oraz Kleber „Koike” Erbst.

 

 

 

Gościem Łukasza Jurkowskiego i Artura Łukaszewskiego w części poświęconej MMA będzie zawodnik KSW – Kleber „Koike” Erbst (23-4-1, 2 KO, 19 SUB), który na gali KSW 44 zmierzy się z Marcinem Wrzoskiem (13-4, 5 KO, 3 SUB). Największa polska organizacja ogłosiła, ze dojdzie do rewanżu Polaka z Japończykiem. Walka odbędzie się na czerwcowej gali KSW 44 w Ergo Arenie.

Stawką będzie wakujący pas wagi piórkowej. Jakie nastawienie przed walką ma Wrzosek poznaliśmy przed tygodniem. Teraz przekonamy się jakie oczekiwania ma jego rywal przed tym arcyważnym pojedynkiem.

Zanim jednak zajrzymy do MMA, prowadzący porozmawiają z Nikodem Jeżewski (13-0-1, 8 KO), który również pojawi się w studiu przy Ostrobramskiej 77. Niespełna 27-letni pięściarz zmierzy się już 4 maja na gali Friday Boxing Night w Kościerzynie. Na jego drodze stanie „Łamacz szczęk”, Demetrius Banks (9-4, 4 KO). Ponadto w części bokserskiej w studiu zasiądzie nasz stały ekspert Maciej Miszkiń.

Wyjątkowym gościem naszego programu będzie Joanna Jędrzejczyk (14-2, 4 KO, 1 SUB), który m.in. opowie o swojej ostatniej walce z Rose Namajunas (8-3, 1 KO, 5 SUB).

Puncher Extra Time o godzinie 21:05 w Polsacie Sport News oraz na Polsatsport.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *