El Clásico: FC Barcelona – Real Madryt w Canal+ 4K ULTRA HD

W niedzielę 28 października FC Barcelona podejmie Real Madryt w meczu na szczycie hiszpańskiej LaLiga Santander. El Clasico będzie transmitowane w najwyższej jakości obrazu w CANAL+ 4K Ultra HD oraz w jakości HD w CANAL+.

 

 

 

 

Popołudnie z El Clasico na antenie CANAL+ rozpocznie się studiem o godzinie 14:05. O 14:20 widzowie będą mogli sobie przypomnieć ostatnią potyczkę Barcelony z Realem z maja tego roku. Na CampNou padł wówczas remis 2:2, a po jednej bramce zdobyli Lionel Messi i Cristiano Ronaldo. „Więcej niż mecz” to dokumentalny zapis tego spotkania.

Tegoroczne El Clasico będzie inne niż te, do których przywykli ostatnio kibice. „To pierwsze od niemal 11 lat starcie Barcelony z Realem  bez Lionela Messiego i Cristiano Ronaldo. Portugalczyk przed sezonem przeniósł się z Madrytu do Turynu, a Argentyńczyk doznał kontuzji w meczu z Sevillą. Poza tym oba kluby dalekie są od najwyższej formy. Barcelona z problemami, które były widoczne chociażby podczas spotkania z Sevillą. Real – jak piszą hiszpańskie media – w ruinie. Mimo to, a może właśnie dlatego, niedzielne El Clasico zapowiada się fascynująco” mówi dziennikarz nc+ Rafał Wolski.

O tym jak może wyglądać najsłynniejszy mecz świata w nowej dla obu klubów rzeczywistości porozmawiają w studiu o 15:10 Piotr Domagała oraz jego goście: Tomasz Frankowski i KibuVicuna. Atmosferę panującą w Barcelonie i na samym Camp Nou przybliży specjalny wysłannik na El Clasico Piotr Laboga.

Transmisja meczu rozpocznie się o godzinie 16:10 – równolegle w CANAL+ oraz CANAL+ 4K Ultra HD. Komentatorami w Barcelonie będą Rafał Wolski oraz Leszek Orłowski. Bezpośrednio po spotkaniu na antenie CANAL+ ponownie zagości studio, które potrwa do godziny 19:00.

Niedziela, 28 października

14:05 Studio; CANAL+ Prowadzący: Piotr Domagała, goście: Tomasz Frankowski, KibuVicuna, reporter: Piotr Laboga

14:20 Więcej niż mecz; CANAL+

15:10 Studio; CANAL+ Prowadzący: Piotr Domagała, goście: Tomasz Frankowski, KibuVicuna, reporter: Piotr Laboga

16:10 FC Barcelona – Real Madryt; CANAL+, CANAL+ 4K Ultra HD Komentarz: Rafał Wolski, Leszek Orłowski

18:15 Studio; CANAL+ Prowadzący: Piotr Domagała, goście: Tomasz Frankowski, KibuVicuna, reporter: Piotr Laboga

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *