Sieci kabloweSport w TVWAŻNE

Eleven Sports 4 w ofercie WP Pilot

Do pakietu sportowego WP Pilot dołączyła stacja Eleven Sports 4. Wszystkie cztery kanały ELEVEN SPORTS dostępne są w niezmienionej, jednej z najniższych cen na rynku – tylko 14,90 za miesiąc.

 

Kanały ELEVEN SPORTS relacjonują takie wydarzenia i rozgrywki sportowe, jak m.in. niemiecka Bundesliga, hiszpańska LaLiga Santander, włoska Serie A TIM, francuska Ligue 1 Conforama czy angielskie FA Cup, Championship i Carabao Cup, a także wyścigi Formula 1™, turnieje tenisowe z cyklu ATP 250 oraz Velux EHF Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych. Czwarty kanał ELEVEN SPORTS to odpowiedź na oczekiwania kibiców. Dzięki niemu w ramówce znajdzie się jeszcze więcej meczów na żywo.

Cena pakietu ELEVEN SPORTS w ofercie WP Pilot pozostaje niezmieniona i wynosi jedynie 14,90 za miesiąc. WP Pilot pozwala oglądać kanały TV bez żadnych zobowiązań i umów. To klienci decydują, jak długo chcą korzystać z pakietu.

Poza kanałami sportowymi w ofercie WP Pilot znaleźć można również propozycje dla fanów filmów, rozrywki i muzyki. Telewizję można oglądać w przeglądarce oraz w aplikacji na telefonie, tablecie i telewizorze. Zgodnie z badaniem Gemius/PBI w kwietniu 2018 roku z usługi korzystało ponad 1,9 mln realnych użytkowników.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *