EmiTel po raz kolejny w gronie wiodących pracodawców

EmiTel, krajowy lider na rynku emisji sygnału radiowego i telewizyjnego, a także wynajmu infrastruktury telekomunikacyjnej, już po raz drugi został uhonorowany wyróżnieniem w Konkursie Lider Zarządzania Zasobami Ludzkimi.
 

 
Niezależne badanie procesów zarządzania zasobami ludzkimi wskazało EmiTel jako organizację szczególnie dbającą o pracowników i profesjonalnie realizującą procesy zarządzania kapitałem ludzkim, a przyznane wyróżnienie stanowi wyraz uznania dla naszych działań w zakresie rozwijania pracowników.
Konkurs prowadzony jest nieprzerwanie od 18 lat przez Instytut Pracy i Spraw Socjalnych pod patronatem honorowym Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, i, jak mówi Pan prof. dr hab. Aleksy Pocztowski, Przewodniczący Kapituły Nagrody, laureatami Konkursu są najlepsi z najlepszych. Co roku Kapituła Konkursu wskazuje najlepszych pracodawców, a więc tych, którzy działają w oparciu o najlepsze światowe praktyki, dbają o kulturę organizacyjną i dobrą atmosferę pracy, szczególną uwagę przykładają do zarządzania różnorodnością w miejscu pracy i stale rozwijają pracowników, doskonaląc jednocześnie procesy związane z zarządzaniem.
„Wyróżnienie, przyznane EmiTelowi już po raz drugi w Konkursie Lider Zarządzania Zasobami Ludzkimi, przyjmujemy z ogromną satysfakcją. Jest to równocześnie motywacja do podejmowania dalszych działań na rzecz budowania atrakcyjnego środowiska pracy. Wyróżnienie, które otrzymaliśmy potwierdza wysoką jakość programu rozwoju osobistego i zawodowego, który proponujemy Pracownikom i wskazuje, że kierunek, który obraliśmy jest zgodny z najlepszymi praktykami rynkowymi. Ludzie są naszym największym dobrem w organizacji i cieszymy się, że możemy wspólnie budować siłę EmiTela, jednocześnie dbając o własny rozwój. Wierzymy, że słuchając pracowników i odpowiadając na ich realne potrzeby, jesteśmy w stanie realizować nasze założenie bycia przyjaznym pracodawcą i atrakcyjnym miejscem pracy dla kandydatów.” powiedziała Anna Goleniowska, Dyrektor Biura Kadr.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *