Radio

„English Biz” – nowy podcast na platformie TOK FM

Dziś, w poniedziałek 5 września br. o godz. 12:00 swoją premierę miał najnowszy podcast w bibliotece platformy TOK FM. „English Biz” to wyjątkowa propozycja dla wszystkich osób zainteresowanych zgłębianiem tajników komunikacji w języku angielskim w świecie biznesu, polityki i gospodarki.

 

W najnowszym podcaście dostępnym na platformie TOK FM Olga Pietrykiewicz, trenerka języka angielskiego w biznesie przybliży słuchaczom i słuchaczkom nowoczesną komunikację biznesową. Podcast „English Biz” będzie składał się z aż czterech cykli, które razem stworzą rozbudowaną przestrzeń doskonalenia języka angielskiego.

W cyklu „Press review” odbiorcy podcastu poznają słowa i zwroty używane w takich tytułach prasowych, jak „The Wall Street Journal”, „The Economist”, „The New York Times”, „Bloomberg” czy „Financial Times”. Z kolei „Business trends” to cykl, w którym będzie mowa o bieżących wydarzeniach w świecie gospodarki i polityki oraz o języku opisywania zjawisk, problemów i trendów, a część „Work in progress” poświęcona będzie szukaniu pracy, rekrutacji i wszystkim, co się z nią wiąże. Aby połączyć przyjemne z pożytecznym, twórcy podcastu zaproszą słuchaczy i słuchaczki na cykl „English series”, czyli rozmowę o języku angielskim w serialach, przede wszystkim tych opowiadających o wielkim biznesie, polityce i prawie.

Nowe odcinki „English Biz” będą dostępne na tokfm.pl i w aplikacji TOK FM co poniedziałek, w tym wybrane – na innych platformach podcastowych.

Wszystkich części podcastu mogą słuchać subskrybenci i subskrybentki TOK FM Premium.

Z okazji premiery podcastu TOK FM przygotowało dla nowych użytkowników i użytkowniczek swojej platformy wyjątkową ofertę, w ramach której za pierwszy miesiąc korzystania z TOK FM Premium zapłacą oni jedynie 1 zł. Więcej szczegółów na temat „English Biz” oraz specjalnej oferty można znaleźć na stronie audycje.tokfm.pl/englishbiz.

Premierę podcastu „English Biz” wspiera promocja na antenie stacji, na stronie tokfm.pl oraz na profilach TOK FM w mediach społecznościowych.

Radio TOK FM sukcesywnie rozwija i wzbogaca swoją cyfrową ofertę. Podcastowa biblioteka stacji to już ponad 200 audycji i cykli tematycznych o różnorodnej tematyce – m.in. politycznej, ekonomicznej, społecznej, naukowej i poradnikowej – zawierająca przeszło 75 tys. materiałów. Są wśród nich bieżące audycje z anteny Radia TOK FM oraz podcasty dostępne wyłącznie w internecie, np. „Co z Ciebie wyrośnie?” Karoliny Oponowicz czy radiowy serial dokumentalny „Folwark” Michała Janczury.

Radio TOK FM – Pierwsze Radio Informacyjne jest opiniotwórczym radiem „mówionym”, w którym słowo stanowi około 90% programu antenowego. Stacja intensywnie rozwija swoją ofertę premium, liczba wykupionych dostępów Premium TOK FM na koniec czerwca 2022 r. wyniosła 27,6 tys.

tokfm.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *