Epson wprowadza nowe projektory wspierające efektywną edukację i pracę

Wobec powrotu do szkół i biur, Epson odpowiadając na potrzeby chwili zaprezentował osiem nowych modeli projektorów laserowych: interaktywne EB-735Fi i EB-725Wi oraz nieinteraktywne EB-735F, EB-725W, EB-720, EB-L200SW, EB-L200SX, EB-L200W, EB-L200 i EB-L200F. To urządzenia oferujące elastyczność i skalowalność obrazu, które ułatwiają pracę i udostępnianie informacji dużej grupie współpracowników uczniów, czy klientów.

 

Wyposażone są w praktycznie bezobsługowe, laserowe źródło światła, dzięki czemu obraz jest jasny i wyraźny nawet w dużym rozmiarze, co ma zasadnicze znaczenie dla szkół, uczelni i biur wdrażających zasady społecznego dystansu i pracy zdalnej. Współpracują z tablicą interaktywną oraz umożliwiają udostępnianie treści i współpracę zarówno bezpośrednio w sali konferencyjnej czy wykładowej, jak i zdalną, z osobami łączącymi się z innych lokalizacji.

„Ze względu na wprowadzone zasady dotyczące dystansu społecznego ludzie wracający do biur i szkół zastają tam nowe, zmienione realia,” wyjaśnia Andrzej Bieniek, Business Account Manager z Epson. „Wprowadzając nowe modele projektorów chcemy ułatwiać współpracę w tej nowej rzeczywistości. Skalowalny ekran w rozmiarze do 500 cali zapewnia doskonałą widoczność prezentowanych treści nawet dla osób siedzących w ostatnich rzędach, bez potrzeby inwestowania w wielkoformatowe monitory. Interaktywność i funkcje zdalnego łączenia się umożliwiają wszystkim aktywny udział w spotkaniu czy wykładzie, bez względu na to, gdzie się znajdują.”

Modele interaktywne mają wbudowaną funkcję podziału ekranu, dzięki której można wyświetlać jednocześnie treści nawet z czterech źródeł, bez potrzeby instalowania dodatkowego projektora czy monitora. Wszystkie modele powstały zgodnie z idea zrównoważonego rozwoju. Mają wbudowaną funkcję Miracast co ułatwia udostępnianie treści z różnych nośników. W przeciwieństwie do monitorów obraz z projektora nie ma cieni, oślepiającego światła ani martwych punktów, bez względu na kąt, z jakiego patrzy się na ekran.

Wszystkie nowe modele będą dostępne w sprzedaży od stycznia 2021 na rynkach Europy, Bliskiego Wschodu, Rosji i Azji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *