Technologia - Promocje

eSky.pl nawiązuje współpracę z Huawei

Spersonalizowane oferty podróżnicze eSky.pl już niebawem będą dostępne w Huawei Assistant, czyli kompleksowym serwisie ułatwiającym użytkownikom smartfonów dostęp do przydatnych usług i najnowszych informacji.

 

 

 

Firma eSky.pl została wybrana jako dostawca ofert lotów i podróży dla posiadaczy smartfonów Huawei w całej Europie. Jest to jeden z etapów współpracy pomiędzy tymi markami. Pierwszym z nich było pojawienie się aplikacji eSky w sklepie z aplikacjami Huawei AppGallery. Kolejny etap to udostępnienie spersonalizowanych ofert podróżniczych w Huawei Assistant, gdzie treści z aplikacji eSky zaciągane będą bezpośrednio do kart AI Tips. Dzięki integracji aplikacji eSky z usługą Huawei, osoby planujące podróż będą mogły szybko wyszukać najbardziej atrakcyjne połączenia lotnicze oraz w prosty sposób kupić bilety.

Następnym etapem rozwoju współpracy obu firm, będzie umożliwienie użytkownikom Huawei Assistant rezerwacji hoteli oraz wynajmu samochodów na całym świecie. eSky.pl będzie dostarczać treści aż w 29 różnych językach dla posiadaczy telefonów Huawei.

Huawei Assistant jest już preinstalowany na smartfonach Huawei Mate 30 i Mate 30 Pro oraz smartfonach serii P40, sprzedawanych na europejskich rynkach, z najnowszą wersją autorskiej nakładki Huawei EMUI 10 (Huawei Assistant można też pobrać z Huawei AppGallery). Użytkownicy pozostałych urządzeń Huawei z EMUI 9.1 mogą pobrać Huawei Assistant poprzez stronę internetową.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *