Leszek Kozioł odchodzi z Grupy ZPR Media

Leszek Kozioł, wiceprezes zarządu TIME SA, prezes zarządu Radia ESKA SA, prezes zarządu Porozumienia Radiowego Plus, rozstaje się z firmą. Decyzje, kto przejmie jego obowiązki w poszczególnych zarządach, zostaną ogłoszone w najbliższym czasie.

 

 

 

– Kończy się najdłuższy etap w mojej karierze zawodowej. Etap, w którym wraz ze wspaniałym Zespołem mogłem realizować pasję mojego życia – Radio. Wspólnie stworzyliśmy pod marką ESKA największą sieć rozgłośni lokalnych w Polsce, rozwinęliśmy projekty radiowe: VOX FM, WAWA, Eska ROCK i Radio Plus. Nauczyliśmy się skutecznie konkurować ze stacjami ogólnopolskimi. Jestem dumny z efektów naszej pracy i bardzo dziękuję wszystkich, z którymi przez te lata współpracowałem. W najbliższym czasie zamierzam skupić się na rozwoju Radia Wielkopolska oraz innych projektach pozamedialnych, które prowadzę – mówi Leszek Kozioł.

– Dziękuję bardzo Leszkowi Koziołowi za ćwierć wieku wspólnej pracy. Bardzo wysoko cenię jego profesjonalizm, wiedzę i głęboką znajomość rynku radiowego i medialnego. Mam nadzieję, że będziemy współpracować nadal na innych zasadach, o czym obecnie rozmawiamy. Życzę mu sukcesów i powodzenia w realizacji kolejnych zawodowych projektów mówi Zbigniew Benbenek, przewodniczący rady nadzorczej spółki TIME SA.

Leszek Kozioł jest związany z mediami od 1993r. Był współzałożycielem pierwszej prywatnej poznańskiej telewizji TV „ES” oraz członkiem zarządu i dyrektorem Radia „S”, pierwszego komercyjnego radia w Poznaniu. W 2004r. został prezesem Radia ESKA SA, natomiast w 2000r. – wiceprezesem TIME SA. Stworzył koncepcję i strategię Grupy Radiowej Time oraz zbudował system zarządzania strukturami sieciowymi – zarówno programowo, jak i organizacyjnie. Jest autorem koncepcji współpracy Radia ESKA z niezależnymi stacjami lokalnymi w oparciu o umowy franczyzowe. Pod jego kierownictwem Radio ESKA stało się największą siecią stacji lokalnych w Polsce.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *