Euro 2020. Sobota z TVP Sport. Sprawdź plan transmisji

Sobota, 3 lipca, to drugi dzień meczów ćwierćfinałowych Euro 2020. Czekają nas starcia Czechów z Danią i Ukraińców z Anglikami.

 

9:00 – EUROdebata – TVP Sport, TVPSPORT.PL, YouTube

Prowadzący: Sebastian Parfjanowicz

Goście: Jacek Kurowski, Michał Okoński, Piotr Żelazny, Leszek Orłowski

EUROdebata to stały punkt naszej ramówki. W programie dziennikarze z różnych redakcji sportowych podzielą się opinią na temat zarówno nadchodzących, jak i minionych spotkań. Gośćmi Sebastiana Parfjanowicza będą: Jacek Kurowski, Michał Okoński, Piotr Żelazny i Leszek Orłowski. Goście skupią się na piątkowych starciach Szwajcarii z Hiszpanią, a także Belgii z Włochami. Nie zabraknie też wątków angielskich.

10:00 – Studio EURO – TVP Sport, TVPSPORT.PL

Prowadzący: Maciej Adamiak

Goście: Maciej Szczęsny, Sławomir Kwiatkowski

O godzinie 10:00 program Studio EURO. Goście Macieja Adamiaka: Maciej Szczęsny i Sławomir Kwiatkowski podsumują piątkowe, emocjonujące spotkania ćwierćfinału Euro 2020, a także zapowiedzą starcia Czechów z Danią i Ukrainy z Anglią.

11:00 – Klub Reprezentanta – TVP Sport, TVPSPORT.PL

Prowadzący: Anna Kozińska

Goście: Grzegorz Rasiak, Michał Pazdan, Paweł Golański

Gośćmi „Klubu reprezentanta” mogą być tylko ci, którzy zagrali z orzełkiem na piersi. W sobotę Anna Kozińska porozmawia z Grzegorzem Rasiakiem, Michałem Pazdanem i Pawłem Golańskim. Nie zabraknie anegdot, ciekawostek z reprezentacyjnego życia i wspomnień, które tworzyły przeszłość polskiej kadry.

12:00 – Mecz dnia – TVP Sport, TVPSPORT.PL

Prowadzący: Tomasz Smokowski

Goście: Piotr Nowak, Michał Gutka, Arkadiusz Onyszko

Program tworzony we współpracy z Kanałem Sportowym. W sobotę swoimi opiniami z widzami podzielą się Tomasz Smokowski, Piotr Nowak, Michał Gutka, Arkadiusz Onyszko. Dokładnie omówione zostaną pozostałe starcia ćwierćfinałowe.

13:00 – Studio EURO – TVP Sport, TVPSPORT.PL

Prowadzący: Maciej Adamiak

Goście: Sebastian Mila, Janusz Michallik

W kolejnej odsłonie Studia EURO Maciej Adamiak porozmawia z Sebastian, Milą i Januszem Michallikiem na temat meczów Czechy – Dania i Ukraina – Anglia. A że spotkania arcyciekawe, to i do dyskusji nie trzeba będzie zachęcać!

16:10 – Euro 2020: Czechy – Dania, ćwierćfinał

Czechy – Dania: transmisja w telewizji i online na żywo

Reprezentacja Danii zaczęła turniej od dwóch porażek, ale wyszła do fazy grupowej z trzema punktami i już jest w ćwierćfinale. Reprezentacja Czech nieoczekiwanie znalazła się na tym etapie rozgrywek.

W 1/8 finału sensacyjnie wyeliminowała Holandię [ZOBACZ SKRÓT]. Takiej niespodzianki nie było spotkaniu Danii, która pokonała Walię [ZOBACZ SKRÓT]. Nic dziwnego, że Duńczycy już przypominają mistrzostwo wywalczone w 1992 roku.

Taki sukces z całą pewnością byłby niesamowitym zwieńczeniem dramatycznie rozpoczętego turnieju z dramatem Christiana Eriksena. Pod nieobecność kapitana, jego koledzy dają sobie radę. W spotkaniu z Dalią błysnął Kasper Dolberg. Ale teraz Duńczycy muszą uważać na jego vis a vis, czyli fenomenalnego Patrika Schicka.

Kto zostanie trzecim półfinalistą mistrzostw Europy? Czy Czesi sprawią kolejną sensację? A może Duńczycy zrobią krok w kierunku powtórki sukcesu z 1992 roku? Poprzednie mecze obu zespołów podpowiadają, że emocji w Baku nie powinno zabraknąć.

Gdzie obejrzeć mecz Czech z Danią? Zapraszamy na transmisję do Telewizji Polskiej. To będzie sobota pełna piłkarskich emocji. Początek spotkania o godzinie 18:00 w sobotę 3 lipca.

Euro 2020: Czechy – Dania, ćwierćfinał. Szczegóły transmisji na żywo

Kiedy mecz: sobota, 3 lipca czerwca o godz. 18:00

Transmisja: 17:50 TVP 2, TVP Sport, TVPSPORT.PL, aplikacja mobilna, TVP 4K

Studio: od 16:10 w TVPSPORT.PL i aplikacji mobilnej, TVP 4K, od 17:30 w TVP 2

Komentatorzy: Dariusz Szpakowski, Andrzej Juskowiak

Prowadzący studio: Jacek Kurowski

Goście: Arkadiusz Onyszko, Łukasz Gikiewicz, Mateusz Borek

Analiza: Nina Patalon

20:35 – Euro 2020: Ukraina – Anglia, ćwierćfinał

Ukraina – Anglia: transmisja w telewizji i online na żywo

Choć reprezentacja Ukrainy zagra w ćwierćfinale Euro 2020, to jak do tej pory nie zachwyciła. W fazie grupowej pokonała jedynie Macedonię Północną, przegrywając z Holandią i Austrią. Jako jedyna drużyna turnieju wyszła z grupy z trzema punktami.

W 1/8 finału zmierzyła się ze Szwecją. I choć przed spotkaniem była spisywana na straty, to wbrew opiniom ekspertów zameldowała się w kolejnej fazie. Bramkę na 2:1, dającą awans do kolejnej rundy, zdobyła w 121. minucie meczu. Bohaterem narodowym został Artem Dowbyk, który był autorem tego trafienia. Zobacz skrót meczu Szwecja – Ukraina.

W Anglii niekwestionowanym herosem jest za to Raheem Sterling. Gwiazdor Manchesteru City w czterech meczach tegorocznego Euro strzelił już trzy gole. Oprócz niego do bramki rywali trafił wyłącznie Harry Kane. Piłkarze Garetha Southgate’a jak do tej pory, nie brylowali bowiem w ataku. Lepiej sprawdzali się w defensywie, nie tracąc w turnieju ani jednego gola. Potwierdzili to w meczu 1/8 finału z Niemcami.

Kto zostanie ostatnim półfinalistą mistrzostw Europy? Czy Ukraińcy sprawią kolejną sensację? A może Anglicy, grający pierwszy mecz poza Wembley, utrzymają formę ze swojego narodowego obiektu i znów nie stracą bramki? Tego dowiemy się już w sobotni wieczór.

Gdzie obejrzeć mecz Ukrainy z Anglią? Zapraszamy na transmisję do Telewizji Polskiej. Początek spotkania o godzinie 21:00 w sobotę 3 lipca.

Euro 2020: Ukraina – Anglia, ćwierćfinał. Szczegóły transmisji na żywo

Kiedy mecz: sobota, 3 lipca czerwca o godz. 21:00

Transmisja: 20:50 TVP 1, TVP Sport, TVPSPORT.PL, aplikacja mobilna, TVP 4K

Studio: od 20:35 w TVP 1, od 20:35 w TVP Sport, TVPSPORT.PL i aplikacji mobilnej

Komentatorzy: Maciej Iwański, Marcin Żewłakow

Prowadzący studio: Rafał Patyra

Goście: Sebastian Mila, Wojciech Kowalewski, Michał Gutka

Analiza: Nina Patalon

Analiza sędziowska: Michał Listkiewicz

23:25 – EUROwieczór – TVP Sport, TVPSPORT.PL

Podsumowanie dnia na Euro 2020, gole, najciekawsze sytuacje, kontrowersje, komentarze, reakcje w mediach społecznościowych. To wszystko i jeszcze więcej w „EUROwieczorze”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *