Światowa premiera gry Wiedźmin: Pogromca Potworów już 21 lipca! (wideo)

Studio Spokko, będące częścią rodziny CD PROJEKT, ogłosiło że Wiedźmin: Pogromca Potworów — osadzona w świecie Wiedźmina gra role-playing wykorzystująca technologię rzeczywistości rozszerzonej — zostanie wydany na iOS i Androida 21 lipca.

 

Akcja gry Wiedźmin: Pogromca Potworów — za którą odpowiedzialne jest Spokko — rozgrywa się na długo przed wydarzeniami z serii gier Wiedźmin studia CD PROJEKT RED. W tamtych czasach na ziemiach Kontynentu roiło się od krwiożerczych bestii siejących popłoch i zniszczenie, z którymi mogli mierzyć się wyłącznie przedstawiciele nowej profesji, wiedźmini. W trakcie rozgrywki gracze będą przemierzać otaczający ich świat — który dzięki technologii rzeczywistości rozszerzonej zmienił się w fantastyczną krainę pełną niebezpieczeństw — tropiąc i polując na potwory.

 

 

W oczekiwaniu na premierę gry Spokko poinformowało, że użytkownicy Androida mogą już teraz dokonać pre-rejestracji w Google Play i otrzymać w ten sposób Stalowy miecz z Kaer Morhen, który zwiększa liczbę Punktów Doświadczenia zdobywanych za zabijanie potworów o 10%. Zostanie on dodany do ekwipunku graczy w dniu premiery — aby pomóc nowym adeptom wiedźmińskiej profesji w ich podróży po Kontynencie.

Pre-rejestracja w Google Play

Wiedźmin: Pogromca Potworów będzie dostępny za darmo na iOS i Androida. Więcej informacji na temat gry dostępnych jest na oficjalnej stronie oraz Facebooku i Twitterze tytułu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *