Sport w TVTVN Discovery Polska

Eurosport: Piotr Żyła o 21 gościem “Okna na sport”

Eurosport nie zapomina o fanach skoków narciarskich. Wtorkowym gościem programu “Okno na sport” będzie niepowtarzalny Piotr Żyła. “Okna na sport” tradycyjnie na godzinę 21 do Eurosportu 1, Eurosport.pl i nasze profile na Facebooku i YouTubie.

 

 

 

 

 

W “Oknie na sport” koncentrujemy się przede wszystkim na dyscyplinach, które można śledzić na antenach Eurosportu. Oczywiście nie może zabraknąć skoków. Gościliśmy już Dawida Kubackiego i Kamila Stocha. W 19. odcinku oddaliśmy głos trenerowi Biało-Czerwonych Michalowi Doleżalowi. Teraz przyszla kolej na Piotr Żyłę.

33-letni skoczek ma za sobą sezon pełen wzlotów i upadków – i to dosłownie. W trakcie konkursu w Wiśle upadł, pokieroszował twarz i na chwilę stracił przytomność. Na szczęście nie zabrakło zdecydowanie przyjemniejszych chwil, jak triumf w konkursie lotów w Bad Mitterndorf.

W role gospodarzy programu wcielą się nasi komentatorzy: Marek Rudziński, Michał Korościel, Igor Błachut i Kacper Merk. Transmisję przeprowadzimy w Eurosporcie 1, na stronie Eurosport.pl, profilu Eurosportu na Facebooku i kanale na YouTubie.

Początek “Okna na sport” z Piotrem Żyłą o godzinie 21:00

 

foto. Eurosport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *