„Ewa gotuje” od soboty 1 września w Polsacie

Kulinarna mistrzyni Ewa Wachowicz zdradza szczegóły jesiennej edycji programu. Jakie dania pojawią się w słynnej krakowskiej kuchni ulubionej kucharki widzów Polsatu? Czym smakowitym zaskoczy nadchodzący sezon „Ewa gotuje”?
 

 
Program cieszy się nieprzerwaną sympatią już od dwudziestu siedmiu sezonów. W każdym odcinku gospodyni prezentuje dania, które nie tylko zachwycają wyglądem, ale przede wszystkim smakiem. Jakimi potrawami będziemy się delektować jesienią? – Przygotuję oczywiście dobre i sprawdzone przepisy. Tym razem będzie to kuchnia polska, ale trochę podkręcona, z nowoczesnym zakrętasem. Wydobędę stare smaki i stare przepisy, ale nadam im zupełnie nowe życie – powiedziała Ewa Wachowicz w rozmowie z POLSAT.PL
Wśród serwowanych na ekranie dań pojawią się m.in. kultowe gołąbki, szynka z dzika w chlebie, krem cebulowy oraz owoce pod kruszonką. Ewa Wachowicz, jako wielka fanka grzybów, nauczy widzów przyrządzać również kaszotto z grzybami. – Jesienią nastawiam się głównie na grzyby. Wróciłam z Norwegii, gdzie zbierałam koźlarze i maślaki pstre. Sezon grzybowy zaczął się również u mnie na południu, więc na pewno teraz i w moim domu i w mojej restauracji będzie gościła kuchnia związana z grzybami – powiedziała gospodyni „Ewa gotuje”.
Ewa Wachowicz tradycyjnie będzie gotować głównie u siebie w domu, ale nie tylko. Odwiedzi m.in. Lubelszczyznę.
„Ewa gotuje” od soboty 1 września o godz. 10:10 w Telewizji Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *