Polskie Radio uruchamia nowy portal informacyjny – PolskieRadio24.pl

1 września Polskie Radio uruchomi nowy portal informacyjny – PolskieRadio24.pl, na którym dostępne będą wszystkie treści informacyjne oraz publicystyka polityczna i społeczna, tworzona przez anteny Polskiego Radia. W nowym portalu duży nacisk kładziony zostanie przede wszystkim na multimedia, kompleksowe opracowywanie informacji, eksponowanie flagowych programów publicystycznych rozgłośni i bliską współpracę z anteną Polskiego Radia 24.
 

Foto: Polskie Radio

 
Głównym celem powstania nowego portalu informacyjnego jest zebranie, uporządkowanie i przedstawienie w spójny sposób wszystkich treści newsowych i publicystycznych generowanych przez Polskie Radio. Na stronę będą trafiały teksty informacyjne oparte o depesze agencyjne, opracowania i analizy przygotowywane przez dziennikarzy portalu, ale także wybrane, najważniejsze audycje publicystyczne z Polskiego Radia 24 oraz Jedynki i Trójki.
Dyrekcja portalu stawia na rozwój treści multimedialnych, a w szczególności produkcji wideo i transmisji na żywo z najważniejszych wydarzeń w kraju. Nad powstawaniem treści do portalu PolskieRadio24.pl będzie pracował kilkunastoosobowy zespół redaktorów i wydawców, który będzie wspomagany przez multimedialnych reporterów. Dodatkowo nowy portal poszerzy współpracę z reporterami IAR i Polskiego Radia 24, którzy także będą dostarczali treści bezpośrednio na stronę internetową.
W portalu PolskieRadio24.pl dużo miejsca poświęcono na dział “Gospodarka”, przygotowywany przez dziennikarzy Naczelnej Redakcji Gospodarczej. Oprócz informacji tekstowych, opracowań audycji i wypowiedzi ekspertów, będzie także możliwość sprawdzenia kursu walut, notowań giełdowych czy cen paliw.
Nowa strona portalu PolskieRadio24.pl została zaprojektowana w nowoczesny, intuicyjny i responsywny sposób tak, aby sprostać oczekiwaniom użytkowników, którzy coraz częściej wchodzą na strony z urządzeń mobilnych.
 
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *