Ewelina Lisowska gościem w programie „My3”

Po wakacyjnej przerwie na antenę Telewizji Polsat powraca program dla dzieci i młodzieży – „My3”. W najbliższą sobotę Natalka, Julka i Karolina zaproszą do studia wyjątkowych gości, a jednym z nich będzie popularna piosenkarka, autorka hitu „W Stronę Słońca” – Ewelina Lisowska.

155 wzrostu, długie włosy i wielki głos. Mała dziewczyna o wielkiej odwadze. Kocha muzykę, jednak ostatnio jej pasją jest również kickboxig – sport, który większości kojarzy się raczej z męską dyscypliną. Ewelina opowie co sie dzieje na sali treningowej i czy faktycznie męska ekipa na treningach traktuje ją inaczej. Dowiemy się równiez co dał jej kickboxing i co zyskała dzięki temu jako piosenkarka:

„Ten sport jest strasznie fajny. Dopiero teraz czuje to na scenie. Kiedy wychodzę na scenę mam tak dobrą formę, mam tyle energii! Jestem w stanie bez problemów wytrzymać godzinny koncert. Mam takie poczucie, że mogę roznieść scenę”.

Artystka zdradzi również, że od najmłodszych lat marzyła o tym, aby być piosenkarką. Realizacja marzeń wymagała od niej dyscypliny, zorganizowania i samozaparcia, bowiem Ewelina musiała łączyć szkołę normalną z nauką w szkole muzycznej. Nie była prymusem. Uważa, że lepiej wybrać sobie jedną dziedzinę i w niej być najlepszym.

W sobotnich odcinkach poruszony zostanie temat pająków. Dziewczyny postarają się przekonać najmłodszych dlaczego nie warto się ich bać, co jedzą i dlaczego niektóre lubią być głaskane, a inne nie. Dla miłościnków magii i czarów. Po raz kolejny studio odwiedzi Magic of Y, który pokaże jak sprawić, aby król na banknocie zaczął się szeroko uśmiechać. Jak zawsze w programie nie zabraknie mnóstwo kreatywnych zabaw i pomysłów, dzięki którym najmłodszym nie grozi nuda.

Premierowe odcinki trzeciej serii w najbliższą sobotę (1 września) o godzinie 9:05 i 9:35 na antenie telewizji Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *