NC+WAŻNE

Red Carpet TV w ofercie platformy nc+

Dość niespodziewanie w dniu dzisiejszym, platforma nc+ wzbogaciła swą ofertę programową o kanał Red Carpet TV, który Abonenci znajd a na pozycji 213 w dekoderach platformy nc+.
 

Kanał Red Carpet TV  jest niekodowany (FTA), można go wyszukać ręcznie.

Red Carpet TV to stacja promująca polską i światową kulturę oraz przedstawiająca nowości filmowe, teatralne, muzyczne i literackie.

W ramówce stacji widzowie mogą zobaczyć relacje z festiwali filmowych, pokazów mody, poznają plotki na temat gwiazd zarówno polskiego jak i światowego show-biznesu. W autorskich programach Red Carpet TV – krytycy, kulturoznawcy i liderzy opinii, przedstawiają swoje opinie na temat wybranych wydarzeń kulturalnych. Dodatkowo ofertę programową stacji wzbogacają filmy fabularne z udziałem ikon światowego kina oraz produkcje dokumentalne poświęcone Gwiazdom Światowego kina.

Wśród pozycji programowych znajdują się zapowiedzi filmowe „W kinach i nie tylko” oraz “Kino Flesz” Karoliny Szymańskiej. Przegląd oferty teatralnej, zarówno krajowej, jak i propozycje z najbardziej liczących się scen światowych znajdą się w programach „Na afiszu” oraz “Za kulisami” Boni Barzyckiej. Drzwi do świat show-biznesu otwierają programy „Na czerwonym dywanie” Darii Pacańskiej, „Świat gwiazd” oraz codzienny zestaw informacji kulturalnych – „Red Carpet News” i “Red Carpet Week”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *