Faza play-off Ultraligi w Polsat Games

Ćwierćfinały w sobotę oraz niedzielę 9 grudnia od godz. 17:00. Dwa tygodnie później, w piątek 21 grudnia, przeprowadzone zostaną półfinały Ultraligi. Zwycięzcę pierwszego sezonu poznamy w niedzielę 23 grudnia. Każdego dnia zmagań, zaraz po zakończeniu rozgrywek o godz. 22:00, gorące komentarze ekspertów w programie „LoLek i Kawunia”.

 

Ultraliga wkracza w decydującą fazę. Po pierwszym etapie drużyny zostały podzielone na grupy – mistrzowską i spadkową, a teraz rozpoczęła się walka o miejsce w play-offach, które wyznaczono na weekend 8-9 grudnia. W ćwierćfinałach Ultraligi rywalizują dwa najlepsze zespoły z grupy spadkowej oraz drużyny z miejsc 3. i 4. grupy mistrzowskiej. Zwycięzcy awansują do półfinałów, w których będą czekać na nich dwie najlepsze drużyny z grupy mistrzowskiej. Ten etap rozgrywek widzowie Polsat Games zobaczą w dniach 21-22 grudnia (piątek i sobota) od godz. 17:00.

Finał Ultraligi odbędzie się o tej samej porze w niedzielę 23 grudnia. Wtedy też poznamy pierwszego triumfatora polskich rozgrywek League of Legends. Mecze fazy play-off będą rozgrywane offline w systemie do trzech wygranych (Best of 5) w dedykowanym e-sportowi studiu Polsat Games w Warszawie.

Schemat meczów fazy play-off Ultraligi:

Ćwierćfinały: sobota 8 grudnia, godz. 17:00 oraz niedziela 9 grudnia, godz. 17:00

Półfinały: piątek, 21 grudnia, godz. 17:00 oraz sobota 22 grudnia, godz. 17:00

Finał: niedziela 23 grudnia, godz. 17:00

Ultraliga to profesjonalne rozgrywki League of Legends, w których najlepsze drużyny w Polsce walczą o pulę nagród w wysokości 100 tysięcy złotych. Zmagania można oglądać na antenie Polsat Games oraz na profilach kanału na Twitchu i YouTube.

Każdej transmisji towarzyszy pre- i post-show oraz profesjonalna analiza przygotowana przez najlepszych e-sportowych ekspertów w kraju. Format rozgrywek Ultraligi dzieli się na trzy etapy – rundę zasadniczą i finałową oraz play-off.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *