FEN 24 w Polsacie Sport, Polsacie Sport Fight i Super Polsacie (wideo)

Podczas sobotniej gali FEN 24 w hali Torwar kibice zobaczą dziesięć walk. Stawką dwóch będą pasy mistrzowskie. W wadze ciężkiej spotkają się Arkadiusz Wrzosek i Patrick Schmid. W MMA Andrzej Grzebyk stanie naprzeciw Kamila Gniadka. Bardzo ciekawie zapowiada się także pojedynek w K-1 w kategorii poniżej 85 kg, w którym zmierzą się Radosław Paczuski i Darren Anstey.

 

Dla wielu wojowników gala FEN 24 ma bardzo wysoką stawkę. W walce wieczoru dojdzie do międzynarodowego starcia, Arkadiusz Wrzosek będzie walczyć z Patrickiem Schmidem. Szwajcar stanie przed szansą zdetronizowania obecnego mistrza FEN, który niedawno podpisał kontrakt z najlepszą federacją K-1 na świecie – Glory.

Aktualny mistrz kategorii średniej, Andrzej Grzebyk, jako pierwszy zawodnik w historii federacji ma szansę sięgnąć po drugi pas – tym razem w wadze półśredniej. Te plany spróbuje mu pokrzyżować Kamil Gniadek, który po serii czterech zwycięstw z rzędu w FEN liczy na swój pierwszy tytuł.

Przed warszawską publicznością spróbuje „błysnąć” pochodzący ze stolicy Radosław Paczuski, którego rywalem będzie „brytyjski dynamit” Darren Anstey. To zawodnik, który wygrał trzynaście walk, wszystkie przed czasem.

– Wiem, że rywal bije bardzo mocno, ale zauważyłem, że jest dosyć chaotyczny i w tych atakach czasami się odsłania. Będę się starał wykorzystać te luki i trafić go w tempo mocnym ciosem, który położy go na ziemię – powiedział Paczuski.

W Warszawie zobaczymy także dwa oficjalne eliminatory do pasów mistrzowskich: Bartosz Leśko kontra Marcin Naruszczka 2 oraz Kamil Łebkowski kontra Adrian Zieliński.

W rywalizacji pań dojdzie do pojedynku Kamili Porczyk z Anitą Bekus. Obie wcześniej związane były z fitnessem.

Na FEN 24 zobaczymy pojedynek w odbudowującej się kategorii ciężkiej oraz kilka innych walk.

 

 

Karta walk FEN 24:

+95 kg, K-1: Arkadiusz Wrzosek VS Patrick Schmid *
77 kg, MMA: Andrzej Grzebyk VS Kamil Gniadek *
88 kg, K-1: Radosław Paczuski VS Darren Anstey
120 kg MMA: Grzegorz Ciepliński VS Szymon Bajor
66 kg, MMA: Kamil Łebkowski VS Adrian Zieliński
84 kg, MMA: Bartosz Leśko VS Marcin Naruszczka
55 kg, MMA: Kamila Porczyk VS Anita Bekus
80 kg: Arab VS Wujek Samo Zło
80 kg, MMA: Marcin Krakowiak VS Mateusz Strzelczyk
70 kg, K-1: Robert Rajewski VS Michał Gęsiar

* Stawką tych pojedynków będą pasy mistrzowskie federacji Fight Exclusive Night.

Transmisja gali FEN 24 w sobotę od godz. 18:30 w Polsacie Sport Fight, a także od godz. 20:00 w Polsacie Sport i Super Polsacie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *